Autor Tema: Predstavljanje novih clanova  (Posjeta: 9594 )

0 Članova i 23 Gostiju pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Predstavljanje novih clanova
« : Siječanj 20, 2009, 13:38:40 poslijepodne »
Samo kratki podsjetnik da se predstavite i napisete malo o sebi, a posebno o zdravstvenim tegobama i vasem iskustvu (pozitivnom ili negativnom). Dosta je novih clanova, a korisno je da imami sto vise informacija. Olaksava i kasniju komunikaciju.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #1 : Siječanj 25, 2009, 00:14:08 prijepodne »
Moja opaska.Izgleda da se niko više i ne pridržava zadane teme u predstavljanju.Svatko otvara svoju temu za predstavljanje.Bojane,ovo do sad što se je predstavljalo trebalo bi objediniti u zajedničku zadanu temu. "Predstavljanje novih članova"
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2009, 01:08:02 prijepodne deziderio »

TAmara

  • Newbie
  • *
  • Postova: 9
    • Profil
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #2 : Siječanj 27, 2009, 14:39:28 poslijepodne »
Duzna sam veliku ispriku vezano za propusteno predstavljanje na forumu. Da se ne bih ponavljala,lmajuci u vidu da sam napisala opsezan post sa svim potrbnim i nepotrebnim pojedinostimareci cu samo da imam 56 god.radila sam blagajnicke i administratorske poslove  u turistickoj firmi.
Nemamo  djece, muz i ja zivimo sami,snalazimo se kako znamo i umijemo uz pomoc susjeda i prijatelja jer kako sam navela u postu, vezana sam za kolica.Pocinju problemi sa kicmom i kod mog muza,diskus hernija, bolovi koji traju po dva-tri mjeseca tako da je i njemu "obecana "operacija.
Kako, dokle ovako neznam, bojim se samo da ce doci vrijeme da jedno drugom necemo moci pomoci.Ali, o tom potom, usrdno se nadam da ce se stvari poceti popravljati.
Svih vas pozdravljam i jos jedanput molim za ispriku.

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #3 : Siječanj 27, 2009, 17:13:50 poslijepodne »
                         

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #4 : Siječanj 28, 2009, 21:58:51 poslijepodne »
Tamara nema potrebe za ispriku ,u životu ima puno gorih stvari gdje ljudi griješe pa nemaju osjećaj za ispriku,ljepo je od vas to čuti jel se iz istog vidi da ste obzirni ,eto ja vam želim puno zdravlja a ujedno da što prije počmu nestajati problemi vama i vašem suprugu,samo glavu gori i naprid bez stajanja pozdrav od srca želi vam Denis;))

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #5 : Veljača 22, 2009, 14:46:05 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moja opaska.Izgleda da se niko više i ne pridržava zadane teme u predstavljanju.Svatko otvara svoju temu za predstavljanje.Bojane,ovo do sad što se je predstavljalo trebalo bi objediniti u zajedničku zadanu temu. "Predstavljanje novih članova"
ja baš mislim da je to pogrešno...za sada dok je forum mali nema nista lose da se svak predstavi u svom topicu, piše dijagnoze i probleme i raspravlja o onome sto ga zanima tu...kad bi se toga svi držali nebi bilo miljun topica s istim temama(vrtoglavice dva tri topiac, operacije dva tri topica, ma sve živo ima dva tri topica), miljun topica s naslovima: jedno pitanje, molim pomoć (šta taj naslov nekom predstavlja?) itd...
Aovako se više ne zna ni ko pije ni ko plača, svugdi se piše o svemu, ja se ne mogu snač a kamo li netko novi. Mislim da bi svi članovi i stari i novi trebali malo više pazit šta di pišu. Pri tom zaista mislim na SVE članove ovog foruma(pa i na sebe) jer smo svi napisali bar jedan post di ne triba(evo i ja ovaj sad ovdje upravo:) i svi smo bar jednom začetali ozbiljan topic, i vecina ih je otvorila duplu temu. Ovim želim reć da je puno ljudi krivo za uništavanje ovog foruma a ne samo pojednici oko kojih se stalno raspravlja.
 
« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2009, 14:53:49 poslijepodne Pegula »
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #6 : Veljača 22, 2009, 19:05:24 poslijepodne »
Pegulice potpisijem tvoj post :-* ;)

goga

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 242
    • Profil
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #7 : Ožujak 09, 2009, 21:36:58 poslijepodne »
Bojane oprosti na ovom propustu al jedva da stignem odgovoriti i na neki post a trudim se sve nove postove pročitati. A šta reći: obitelj , suprug, dvije kćerke imam 42 god. Loša kralježnica zbog čega sam na ovom forumu opširnije "Dijagnoza ?????". Pzdrav svim forumašima!

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #8 : Ožujak 09, 2009, 22:18:42 poslijepodne »
Pozdrav svima,

Meni se cini da je najbolje predstaviti se na nacin kako je to napravila Martina (Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se).  Nova tema unutar "Predstavljanje novih clanova" koje je poruka u kojoj se predstavljete i link na poruku u kojoj se nalazi dijagnoza (Pitanja - zatražite pomoć i savjet)
U ovoj rurici "Predstavljanje novih clanova" napisete par rijeci o sebi kako bi imali sliku jedni drugih s kim pricamo.

Na taj nacin se moze dodavati nove informacije (zdravstvene i druge inforamcije), a pregledno je ctanje i pracenje promjena.

Takodjer poziv svima s duljim stazom na forumu da se "sluzbeno" prestave u ovom podforumu.

Goga, ako hoces napravi novu poruku.  :)
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

martina123

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 33
    • Profil
    • Email
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #9 : Travanj 03, 2009, 12:42:06 poslijepodne »
 ;) Super, drago mi je da sam pravilno srocila koju rijec! 8)

TAmara

  • Newbie
  • *
  • Postova: 9
    • Profil
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #10 : Travanj 03, 2009, 23:03:27 poslijepodne »
Veliki pozdrav svim forumasima,prije svega.Veliko hvala na dobrodoslici Deziderio i Denise a i svima hvala za druzenje,razgovore i sve sto jedni drugima mozemo pruziti u nasoj nevolji.Nije me bilo neko vrijeme,neke su se stvari izdogadjale vezano za mirovinu pa se javim kad bude nesto konkretnije.
Do tada,hvala svima na dijalogu,razumijevanju i pomoci. Svima zelim da proljece napravi prekretnicu na bolje zdravstveno stanje i da se svi bolje osjecamo. Pozdrav svima od srca.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #11 : Travanj 05, 2009, 22:27:37 poslijepodne »
Tamara sretno i puno zdravlja želim ;)

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #12 : Travanj 09, 2009, 13:59:50 poslijepodne »
I ja se izvinjavam, nisam vidila da imate temu za predstavljanje, a ja sam nesto duzi post o sebi napisala pod temu Koje tablete koristite?
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pozdrav svima, ja sam iz Slo, al sam vec godinama u FR (ljubav naravno hahaha). Imam 34 godine i sretna sam kad nekog mogu razveseliti...Sretna sam sto imate forum, koji se tice samo kraljeznice, jer neznam bas perfect francuski, ovde se ljudi slabije druze, nije ko kod nas...zelim vam sve najbolje
« Zadnja izmjena: Travanj 11, 2009, 23:06:38 poslijepodne bojan »
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #13 : Travanj 09, 2009, 14:56:04 poslijepodne »
Brinetka, dobro nam došla...

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #14 : Travanj 10, 2009, 22:13:33 poslijepodne »
Dobro nam došla brinetka

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #15 : Travanj 11, 2009, 16:28:23 poslijepodne »
Mile50,Denis 68 hvala, stvarno ste prijazni... ;D ;D ;D
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

glagen

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #16 : Travanj 27, 2009, 15:04:14 poslijepodne »
meni je žao, ja sam novu temu otvorila, kasno sam shvatila da postoji mjesto gdje se novi križoboljci predstavljaju.

ali eto: 28 god, jedna protruzija, jedna ekstruzija u lumbosakralnom dijelu, čekam operaciju i trpim strašnu bol uz još nekoliko "zgodnih" popratnih pojava (gubitak osjeta i slabost noge)
ekstruzija l5-s1, srpanj '09. interlaminektomija. dobro mi je, što jest jest :)

trucker

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 181
    • MSN Messenger - trucker070@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Predstavljanje novih clanova
« Odgovori #17 : Svibanj 17, 2009, 11:10:30 prijepodne »
pozdrav svima!
moj nick sve govori,profesionalni sam vozač kamiona i evo muka me natjerala da tražim pomoć i savjete posvuda pa sam naišao i na ovaj prekrasan forum.rekoh sebi,regat ću se,možda mi dobro dodje...trenutno sam prisiljen biti u čeveronožnom položaju ali to je već off topic,postavit ću temu na pravo mjesto
2005-2009 problemi s kralježnicom,bolovi u križima i niz desnu nogu
22.05.2009. INTERLAMINECTOMIA L V/S I LAT.DEX.   ABLATIO DISCI I.V.DRAINAGE
Od operacije na ovamo manje/više bez bolova...

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre