Forum i stranice > Rasprave o forumu i stranicama

Po N-ti put o forumu i zašto postoji baš na ovaj način

(1/2) > >>

bojan:
Krajem godine će biti 10 godina kako je forum pokrenut. Nadam se da će za par mjeseci biti razloga za slavlje, a ne kao sada da se moram opravadavati. 100 puta sam već napisao da je moj jedini cilj pokretanjem foruma bio da što više ljudi izbjegne da prostite sranje u kojem sam se ja tada nalazio. Zašto ovo pišem. Vidim da se nekim članovima ne sviđa moja tolerancija i pokušaj da forum bude otvoren što ponekad dovodi do neugodnih situacija. Bilo je toga u skoro 10 godina jako puno. Puno sam živaca izgubio na forumu dok sam bio mlađi samo zato što sam tolerantan i nemam potrebu praviti se važnim.
Ja sam liberal i vjerujem u slobodu komunikacije, a mislim da je bitno da svi mogu reći mišljenje. Pogotovo u ovom području gdje masa ljudi ima probleme i što je najgore ozbiljne probleme koji utječu na kvalitetu života. Uglavnom što se mene tiče svatko ima pravo slobodno se grupirati i zagovarati vlastita razmišljanja. Ja forum planiram držati otvorenim mjestom komunikacije pa makar to ponekad značilo i nerviranje.
Isto tako mislim da treba naučiti na internetu ne uzimati stvari osobno. Toliko od mene o ovoj temi

ladyanita:
Poštovani Bojane!!

  Meni je jako krivo što se sad desila ovakva situacija na forumu,mada je bilo toga i prije. Tisuću sam puta zahvalila tebi da si ga uopće pokrenuo. Do kad se nisam našla u ovoj bolesti,nisam pošteno ni znala šta je sve kralježnica u stanju napraviti od čovjeka. Kad su počeli problemi,odmah sam na google utipkala kralježnica i naišla na ovaj predivan forum. Učlanila se i pročitala ga u kompletu ne znam ni sama koliko puta. Kad sam prvi put napravila MR,već sam sama znala da budem išla pod nož. Sva pitanja na koja tad nisam znala odgovore, pronašla sam tu na ovom mjestu,a koliko tek novih informacija. Upoznala sam prekrasne ljude,neke i u živo. Bili smo si svi skupa jedna velika potpora....strepili kad je bilo tko od nas bio na operaciji i čekali da se javi tj.da se probudi iz anestezije.

Što se tiče mog pisanja. Pisala sam samo ono što mi se desilo, što je rekao koji doktor,što sam gdje pročitala. Davala sam jedostavno svoja laička  mišljena   tj.što bi ja napravila da sam na mjestu člana koji je postavio pitanje.  Davor me napao da sam čovjeku napisala hitno mora na operaciju. Ja tu rečenicu nikako da nađem, jedino vidim da sam samo napisala da mu je najbolje posjetiti neurokirurga, ustvari da bi mu sljedeća postajabtrebao biti neurokirurg.  Isto ovi postoci što sam napisala koji su ga zasmetali su bile riječi mislim neurokirurga ili nekog doktora kod kojeg sam bila dan ranije.
Meni je i bilo drago kad sam vidjela njegovo ime i da se javio,ali dok sam vidjela taj njegov prvi post,to napadanje,vrijeđanje,bahatost,etiketiranje...ja sam ok,ti nisi ok......evo ostala sam doslovno šokirana.

Napisala sam brdo svojih iskustava na forumu...od dvije operacije,Esi blokade,pulsne terapije, o rehabilitaciji  i sad na kraju o epudurolizi. I na kraju krajeva ipak još uvijek vjerujem da sam mnogima pomogla sa svojim iskustvom. Bila sam na kraju krajeva i realna,ako mi se neki npr.nalaz činio loš,nisam jednostavno mogla napisati da je super jer nije. Večinom su i svi na kraju završili na operaciji.

Evo,a sad mi je najveća želja da mogu sve svoje objave izbrisati. Ako možeš ti, ja te lijepo molim da to napraviš. Ja eto više ne namjeravam pisati jer nisam malo dijete,odrasla sam žena i ne dopuštam si da me netko vrijeđa ili ponižava ni u stvarnom svijetu,a kamoli na internetu.

Želim forumu Kralježnica.com sretan skorašnji 10.rođendan i neka doživi još 10 puta toliko.

Uglavnom....bilo je lijepo družiti se ovdje  :-* :-*
Lijep pozdrav svima!!!! i veliko Hvala...jer ste uvijek bili tu za mene  :)

topalo:
Draga Anita, i sama si napisala da si odradla žena pa si zato nemoj dopustit da ti neki provokatori nameću svoje stavove. Hvala ti puno za sva svoja iskustva koja si nam prenjela. Meni su neka stvarno dobro došla i sretna sam da ovaj forum postoji i da mogu negdje iz prve ruke dobit informacije. Molim te zanemari Davora i nemoj nas napuštat. Pusti čovjeka nek piše šta želi a ti nas nemoj zbog njega lišit svog društva. Meni je žao ali i razumijem da ljudi koji su imali uspješnu operaciju nisu na ovom forumu pa da čujemo i njihova iskustva. Razumljivo je da oni idu dalje a nama se nažalost puno toga u životu promjenilo i jako dobro nam dođe podrška ljudi s istim problemom jer se mi bolje razumijemo. I ja sam prozvana od strane Davora ali se za to uopće ne tresem, dosta imam svojih problema i neću se sekirat zbog ljudi koji to ne zaslužuju.

Henrik VIII:
Nije stvar u slobodi govora niti u zrelosti niti u nametanju stavova, nego o osnovama pristojnosti. Ovo je forum gdje dolazimo iznijeti svoje privatne stvari i najveće životne strepnje, dobiti informacije i podršku. Nikome tko se odvaži (a obično je više gostiju nego registriranih članova) registrirati i podijeliti svoje iskustvo nije posve lako, neke su priče više, neke manje uspješne. Činjenica da smo anonimni ne znači da smo svi imuni na svačiji bezobrazluk. Tim više, što nas je mnogo već pod stresom zbog našeg zdravstvenog stanja, odmak da je ovo internet i ne direktan kontakt nije nekad dovoljan; naime tu znamo dijeliti i najintimnije činjenice i zbilja smo osobe. Forum bi zbog svoje naravi morao biti mjesto podrške, a ne bezočnog osuđivanja kakvom je sklon dotični Davor.
Inače, ima drugih foruma po Europi i šire, ima i grupa i nikada nisam nigdje uočio nešto tako bezobrazno. Da li je to svojstveno samo ovim prostorima ili nije, neću suditi, ali svuda se podrazumijeva da atmosfera netolerancije ne može biti prisutna tamo gdje bi trebala biti prisutna podrška.
I moje je mišljenje da je ovaj Forum iznimno vrijedan, bilo bi mi žao da se obriše sve što je Ladyanita napisala i da ovog Foruma nije bilo sigurno bi mi bilo znatno teže proći kroz sve nedaće koje je donijela bolest. Zato sam zahvalan i osnivaču, bez obzira što paralelno mogu sudjelovati i u drugim oblicima internetske komunikacije sa ciljem davanja i primanja podrške.

Mak:
draga Anita. Nemoj da Te moram moliti kao i Henrika da ne napuštaš ovaj forum, koji je meni donio toliko kvLITETNIH PROMJENA U  SAZNANJU I, SHVAČANJU I PRUHVALANJU DA MORAM ŽIVJETI SA TIME....
A Ti i Henrik izvukli ste me iz depre i kome sam se prvo zahvalio kod predtavljanja na ovom Forumu... Tebi  Henrikum zar nije tako, naravno i gosp. Bojanu koji me "pustio da budem č
lan"..
E sad, mislim da sam najstariji na forumu, a kaže se da starije treba slušati. Imam punih 68 godina, od mnogih duplo sztariji i otvoreno ne samo da Te molim već I odgovorno velim - DA TI NE PADNE NA PAMET NAPUSTITI FORUM !!!!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju