Problemi s kralježnicom: Postavite pitanje, a ako niste sigurni gdje napisite poruku pod "Ostalo" > Slabinska (lumbalna) kralježnica

Iskustva sa PLDD operacijom !?

<< < (2/8) > >>

Natali34:
Provodi se u vinogradskoj to mogu rec sa sigurnoscu, a sad dal pomaze ili ne, mislim da je to individualno. Ako je mala protruzija i kraljeznica ti je na ostalim dijelovima ok I ako se pridrzavas uputa operatera, moze ti pomoc.....
Metoda ti nije stetna ali je pritisak jako velik I to ti rade na zivo..... Mislim da je cak samo lokalna jer ti cijelo vrijeme komuniciras sa operaterom.....

Pichaku:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seProvodi se u vinogradskoj to mogu rec sa sigurnoscu, a sad dal pomaze ili ne, mislim da je to individualno. Ako je mala protruzija i kraljeznica ti je na ostalim dijelovima ok I ako se pridrzavas uputa operatera, moze ti pomoc.....
Metoda ti nije stetna ali je pritisak jako velik I to ti rade na zivo..... Mislim da je cak samo lokalna jer ti cijelo vrijeme komuniciras sa operaterom.....

--- Kraj citata ---

Sorry kako mislis pritisak je jako veliki....u kojem smislu ?

Kreso B:
Koliko znam radi se i u ST

Natali34:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seSamo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seProvodi se u vinogradskoj to mogu rec sa sigurnoscu, a sad dal pomaze ili ne, mislim da je to individualno. Ako je mala protruzija i kraljeznica ti je na ostalim dijelovima ok I ako se pridrzavas uputa operatera, moze ti pomoc.....

--- Kraj citata ---

Sorry kako mislis pritisak je jako veliki....u kojem smislu ?

--- Kraj citata ---

U ledjima kad ti radi sa tim laserom, zato moras biti budan da kazes koliko boli.

Pichaku:
Razumijem za pritisak, al valjda je izdrzljiv u smislu da vrijedi ako ce dovesti do poboljsanja na duze staze.....ne mogu da vjerujem da samo nas nekolicina ima bilo kakva misljenja o toj proceduri, a iskustava slabo......koliko sam shvatio dugo se sporovodi sam postupak, od 2008 ili 09....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju