Autor Tema: Ponovno javljanje hernije  (Posjeta: 21225 )

0 Članova i 8160 Gostiju pregledava ovu temu.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Ponovno javljanje hernije
« Odgovori #18 : Lipanj 12, 2012, 09:08:40 prijepodne »
Dario odi namjesti Atlas.
Jopanu je u potpunosti pomoglo a meni smanjilo bolove do 30-ak posto, ali ja sam išla nakon operacije i umetanja implatanata u vratnu kralježnicu

dzenny93

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 25
    • MSN Messenger - dzenny93@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Ponovno javljanje hernije
« Odgovori #19 : Lipanj 13, 2012, 21:36:53 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Možda te ovo utješi malo.Kako su mi radili sve snimke,i ustanovili ništa,a osjet cijele lijeve strane mi dosta slabiji,oslabljeni refleksi u rukama,a u nogama dosta oslabljeni,da bi napravio MR vratne i pokaže mi herniju na C3C4,C4C5.C5C6,s tim da mi C4C5 ulazi u leđnu moždinu,i vjerovatno je to uzrok mojih simpoma.Mislim,nije dobro,ali bolje nego MS,uglavnom...
Ma cini mi se da je sve bolje od MS jer po bolnicama i toplicam upoznaju se mnogi pacijenti koji boluju od MS i zaista vecina ih je jako lose.Ok ti osjeti ruzno je i sve,ali meni je nagori tremor,drhtanje lijeve noge i sad mi pocelo desno to uopce ne znaju od cega je ne mogu povezati kazu sa MS.Ja sam im rekla da sam neuroloski promasaj ;D ;D
Ja sam radila EMNG 13.04 i na vratnom djelu imam te lezije od C1-C7 i iritaciju C7-C8,a na donjem dijelu gubitak motornog neurona uz potiskivanje S1 korijena to je ono sto sam procitala iz napisanog jer doktori ne zele mi nista reci ni mojim roditeljima samo radi vjezbe ima tu hernije,al nije za operaciju nas brine da li postoji MS i et samo tako.
I kako si ti sada,jel to otklonjeno imas li bolove?
06.05. 2010. St.post hernia disci (Flavectomia L5/S1 l.sin.Microdiscectomia L5/S1)
2011. recidivantna protruzija L5/S1.Radiculophatia L4-L5,L5-S1;
2018. ožiljno tkivo i prolaps diskova L4-L5 i L5/S1 uz suženje spinalnog kanala na oba;
fasetna artroza i hipertrofija ligamenata
Siringomijelija Th3-Th8
Lezija prednjih rogova C1-C7,iritacija C7-C8
MS in obs

dzenny93

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 25
    • MSN Messenger - dzenny93@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Ponovno javljanje hernije
« Odgovori #20 : Lipanj 13, 2012, 21:40:18 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dario odi namjesti Atlas.
Jopanu je u potpunosti pomoglo a meni smanjilo bolove do 30-ak posto, ali ja sam išla nakon operacije i umetanja implatanata u vratnu kralježnicu
Madagaskar gledala sam na Tv-u o tom Atlasu izmedju ostalog kaze da moze pomoci i kod pocetka MS-a ima i kod nas u BiH,ja ima isto bolove u vratu i ramenima,strasan umor.Vidjela sam da ih dosta ljudi hvali,nije nesto ni skupo.
Zanima me da li je to opasno,da li moze prouzrokovati jos vece smetnje i sta oni ustvari rade jel to kao namjestanje kraljeznice?
06.05. 2010. St.post hernia disci (Flavectomia L5/S1 l.sin.Microdiscectomia L5/S1)
2011. recidivantna protruzija L5/S1.Radiculophatia L4-L5,L5-S1;
2018. ožiljno tkivo i prolaps diskova L4-L5 i L5/S1 uz suženje spinalnog kanala na oba;
fasetna artroza i hipertrofija ligamenata
Siringomijelija Th3-Th8
Lezija prednjih rogova C1-C7,iritacija C7-C8
MS in obs

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Ponovno javljanje hernije
« Odgovori #21 : Lipanj 15, 2012, 19:01:49 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Madagaskar gledala sam na Tv-u o tom Atlasu izmedju ostalog kaze da moze pomoci i kod pocetka MS-a ima i kod nas u BiH,ja ima isto bolove u vratu i ramenima,strasan umor.Vidjela sam da ih dosta ljudi hvali,nije nesto ni skupo.
Zanima me da li je to opasno,da li moze prouzrokovati jos vece smetnje i sta oni ustvari rade jel to kao namjestanje kraljeznice?

Draga i ja sam čula da pomaže i onima koji imaju početak MS-a ali se nebih to usudila tvrditi jer sam to samo čula.
Uglavnom kako se namještanjem tog prvog vratnog kralješka oslobađa energija i pokreće se proces samoozdravljenja tijela ne bih se čudila da pomogne i u tvom slučaju.

Imaš dvije metode namještanja, Atlasprofilax o kojoj ja ne znam skoro ništa i neću o njoj govoriti,
i Ayurvedu na kojoj sam ja bila, koja je potpuno bezopasna i obavlja se pritiskom palca.
Pogledaj temu Namještanje Atlasa ovdje na forumu za više informacija

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre