Autor Tema: evo me nazad, pozdrav svima i molim pomoć oko NOVE dijagnoze !!!!  (Posjeta: 3632 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

spinewarrior

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 64
    • Profil
evo me nazad, pozdrav svima i molim pomoć oko NOVE dijagnoze !!!!
« : Veljača 03, 2011, 01:47:27 prijepodne »
uglavnom dragi moji (supatnici) ja Vam  sad pored svih dosadašnjih scila i haribda koje sam prošao zbog kralježnice( priču imate na forumu,što se mene tiče da bog da se nikome ne ponovila) imam za podijelit još lijepih novosti, (postoji film ako se ne varam ÐAVOLJA KRALJEŽNICA koji mi često zbog ovog sra*a u koje sam upao s njom padne na pamet),,neka malo ironije iako nije kraj ;D).
počeo ja pisat kako političari pričaju---puno pričaju a ništa ne kažu,pa je vrijeme da krenem u srž problema dobri moj narode.
zbog daljnjih bolova u kralježnici i nekih drugih imunoloških parametara odradih ja i imunološko-reumatološke pretrage u bolnici po peporuci doktora i u otpusnom pismu piše sacroileitis bill---HLA dr 4 +,,,nema nikakve akutne upale itd,,ali to je pokazala scintigrafija kostiju i zaveži ga tu.
od terapije 2 puta INDOMETACIN + 3* SALAZOPYRIN od 500mg za ovo stanje,a ja se osjećan demoliran do ja*a.totalna malaksalost ukočenost,koštane deformacije+3 operacije kralježnice za koje vjerujem i ne ne želim nikome da se razviju u negativnom smjeru kako su se meni dogodile ( vjerujem da bi mnogim neurokirurzima i neurolozima bio veliki izazov s obzirom što sam prošao i kroz što još prolazim)
e sad pored kemikalija koje već unosim u sebe da bi ikako funkcionirao već postajem pokretna (ili bolje rečeno djelomično pokretna) apoteka.
o ovome znam mogu GUGLAT i biti moderni šelok holms DIJAGNOZA al ja sam čovjek iz naroda i ne bi se želio gubiti u moru informacija na netu nego čuti vaša iskustva (toplu riječ),saznanja o ovom sr*anju od nove dijagnoze i pogotovo o lijekovima koji su propisani, pogotovo od gospođe KOKOLINO ako bude mogla i svih drugih supatnika na forumu koji se liječe zbog istog ili sličnog problena,,, i da napomenem ako treba mogu i deteljnije navesti neke podatke ako bude trebalo,,,al da samo rečem HLA B 27 mi je negativan.uglavnom cijela kralježnica mi krcka kao pruće kad se lomi i za neupućene imao sam sepsu koju mi nisu otkrili u bolnici nego me pustili kući preko 30 dana i evo ljudi preživih al' sad treba dalje ;D pa pomozite srdačno Vas molim (i volim,,,pogotovo žene ;D)
p.s.
na kraju nemojte zamjeriti pomalo na šaljivom postu jer eto malo se zaj*** na svoj račun jer ipak kako biblijska kaže --- JADAN JE ČOVJEK KOJI KLONE DUHOM (a moderna verzija ovoga je da završiš na psihijatriji)
voli Vas vaš SW !!!

spinewarrior

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 64
    • Profil
Odg: evo me nazad, pozdrav svima i molim pomoć oko NOVE dijagnoze !!!!
« Odgovori #1 : Veljača 08, 2011, 15:57:16 poslijepodne »
ima li tko kakva iskustva ili stručne savjete ?

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: evo me nazad, pozdrav svima i molim pomoć oko NOVE dijagnoze !!!!
« Odgovori #2 : Veljača 09, 2011, 10:20:49 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
(i volim,,,pogotovo žene ;D)
Neman ja nista strucnoga za rec (bas cudno,a??:):)), eno jedino da volimo i mi tebe :):) (da nebi ispalo: ali one malo manje vole mene :):) )
Drž se!!!!
« Zadnja izmjena: Veljača 09, 2011, 10:22:27 prijepodne NISAM Pegula »
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Kraljeznica.com forum

Odg: evo me nazad, pozdrav svima i molim pomoć oko NOVE dijagnoze !!!!
« Odgovori #2 : Veljača 09, 2011, 10:20:49 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com