Druge teme povezane s kralježnicom > Teme i rasprave povezane s kralježnicom

kako mi je neurokirurg sugerirao operaciju?

<< < (3/3)

kokolino:
Mene su na specki učili da se ne operira slika nego bolesnik, što hoće reći ako imaš velik nalaz na MRI a nemaš tegoba stoj s mirom i vodi računa (ako možeš).

worf:

--- Citat: denis 68 - Siječanj 09, 2009, 12:13:48 poslijepodne ---Worf ima li koga da nije obolio psihićki prolazeči te troture :D ;)

--- Kraj citata ---

Kao šta sam negdje več napisa,bol jako mjenja našu psihu,pogotovo kad to traje mjesecima,a kod nekih i godinama,kad ne možeš normalno funkcionirati,kad polako postaješ ovisan o drugima i o lijekovima,
Tad postaneš stranac sam sebi,padaš u depresiju,misliš da je tvoje stanje beznadno,a k tome prolaziš razno razne komisijske torture,gdje te smatraju folirantom i prema tebi se postavljaju kao prema društvenom otpadu,tad nije čudo da čovijek digne ruku na samog sebe ??? 
Jedno takvo samoubojstvo se desilo u jednom selu nedaleko od mene,čovjek je imao negdje oko 40 godina i trebao je ići na drugu operaciju kičme,nije htio na drugu operaciju jer je smatrao da će biti bezuspješna kao i prva,a Liječničko povjerenstvo ga je poslalo radit (po njima folirant) i jednostavno je izabrao samoubojstvo vješanjem kao izlaz?
To se je desilo,mislim 2006,uglavnom u vrijeme kad sam ja trebao ići na svoju prvu operaciju ;D

denis 68:
Worf ma evo bome ja godinama nisam popija ni jedne tablete jel kad me boli ja odo leć moj neuro je mene tio prije pet godina operirat i prognozirao mi svašat nije rećeno da nikad neću otić na operaciju al nije sve jedno ić mlađi il stariji a ujedno i situacija nije kod svakog ista ja sam umirovljen zbog istog pada na terenu i zbog te nesritne kralješnice i mogu ležat po cili dan radit fizičke aktivnosti koje meni odgovaraju i funkcionirat bez tableta ,al jadna majko onom ko je u radnom odnosu nije mu lako ,još ako je u privatnoj firmi more se ko što ti kažeš za tog ćovjeka odma ubit,jel što istoj toj osobi preostaje neg operacija da bi dalje mogla funkcionirat ,a ujedno koliko ja znam i koliko sam upućen ni jedan neuro neće više od 3 puta dirat isto mjesto pa sad uzmimo ako mlada osoba sa svojih 25 godina il manje a ima ih koliko oćeš ,ode na operaciju pa nakon 5 godina opet ,pa opet i što dalje da radi ta mlda osoba kad napuni svojih 40 ,45, 50 i dalje godina što onda koje je onda rješenje opet znači dolazi na sam početak cile zakulisne igre al se onad pomiri da izlječenja nema a kralješnica počme mirovat,ko što kokolina rekla u glavi je sve,samo jaka volja snaga za životom,iskrenoWorf ja godinama ovako trpim al sad i da se idem odlućit puno bi mi lakše bilo jel ipak imam koju godinu više dica su velika pa nedo bog bilo čeg opet lakše nego onda kad je meni sugeriro neuro,nije mi reko da će se brinit za dicu on bi mene odma pod nož brrrrr i još kad se sitim čina kad je ušo u sobu sa vizitom i ravnatelju bolnice govori ovim rjećima OVAJ MI JE PRVI OVAJ DRUGI OVAJ TREĆI SESTRO PRIPREMAJTE IH bljakkkkkk ko ovce za klanje heben ja njega i negovu školu kad pristupa nema,i znaš Worfi što njemu denis onako pod inekcijama reko e moj dr oni će bit prvi i drugi a ja odo ća dalje svojim putem,i evo godine prolazile stanje isto,a ujedno još kad se sitim kako mi je ženi rekohahahah nemogu virovat ,kad ga je upitala ma što mu je zašto radi ćeg se treba operirat isti joj reko GOSPOÐO NISMO MI NA PIJACI DA SE CJENKAMO AKO OČE POD NOŽ MOŽE U BOLNICU AKO NEMOŽE VODITE GA DOMA ma strašno,i eto ode on pomalo u mirovinu a denis još fala bogu dragom na nogama i nadam se da će potrajat još koju godinu a posli nek mi ugrađuju i dinosaurusevu kračlješnicu :D :D :D :D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju