Autor Tema: Operacija, sto je to?  (Posjeta: 12090 )

0 Članova i 113 Gostiju pregledava ovu temu.

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Operacija, sto je to?
« Odgovori #18 : Siječanj 22, 2009, 14:22:02 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Draga Mile, zbilja mi je žao što trpiš takve bolove. Nemoj se optuživati što si tada odustala od operacije, sve ovisi i kako ti je tada to sve bilo objašnjeno. Ponekad, zbog krivih ili nedovoljnih informacija, donesemo krivu odluku. Od srca ti želim da se što prije riješiš bar tih najtežih bolova. Zar doista nitko ne želi pokušati?  :( Moraju nekako pomoći, nije normalno da moraš trpjeti takve bolove.
                                                                                                                                                                                                         Uskoro ću  na kontrolu dr. Saftiću. sa jučer obavljenim EMG-om, koji pokazuje pogoršanje u odnosu na prethodni, a bolove već jedva trpim. Hvala ti na podršci i hvala Bojanu na ovom forumu, jer jedino ovdje ljudi razumiju jedni druge. Ne mogu ti reći kako mi je teško kad dođem na moje bivše radno mjesto, a moje kolegice kažu "blago tebi, ti si u penziji". A samnom su prolazile sve moje operacije i ostale boleštine.Ili kad dođeš iz toplica ,a netko kaže "da bar ja mogu malo u toplice". Ubode me u srce, svašta bi rekla, ali prešutim i grizem se u sebi.

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Operacija, sto je to?
« Odgovori #19 : Siječanj 22, 2009, 17:47:40 poslijepodne »
citat:Mile50           Uskoro ću  na kontrolu dr. Saftiću. sa jučer obavljenim EMG-om, koji pokazuje pogoršanje u odnosu na prethodni, a bolove već jedva trpim. Hvala ti na podršci i hvala Bojanu na ovom forumu, jer jedino ovdje ljudi razumiju jedni druge. Ne mogu ti reći kako mi je teško kad dođem na moje bivše radno mjesto, a moje kolegice kažu "blago tebi, ti si u penziji". A samnom su prolazile sve moje operacije i ostale boleštine.Ili kad dođeš iz toplica ,a netko kaže "da bar ja mogu malo u toplice". Ubode me u srce, svašta bi rekla, ali prešutim i grizem se u sebi
Mila, ako te iko razumi ja te razumim.Sve sam to prošao kao i Ti.Moja šefica je lajala kako ja glumatam(glumim) Pa neznam koja bi to budala išla tako glumiti i ići pod nož dva puta,pa poslije da glumim da hoću u mirovinu.Pa isto tako "Blago mi se kad idem u mirovinu" To je ono što sam govorio: Kakvi smo mi to ljudi??? pa nisam bio shvaćen već naprotiv ispao kao nekakav "religiozni fanatik" Stvarno smo postali glumci i glumatamo.Čovjek treba umrijeti da bi mu se tek tad vjerovalo.Tu je upitanju ljudsko srce a ne politikantstvo.Evo i ja tebi dajem podršku i da Ti dragi Bog bude u pomoći.

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Operacija, sto je to?
« Odgovori #20 : Siječanj 22, 2009, 17:56:00 poslijepodne »
Puno hvala na podršci.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Operacija, sto je to?
« Odgovori #21 : Siječanj 22, 2009, 21:14:49 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Bojan: -Niste vi bitni u cijeloj prici. Vi ste tu pricu zavrsili. Bitni su ljudi koji bi mogli otici tamo i da ih upozorite i date neke savjete. To je ideja stranica i foruma.

Jopane, stvarno mi je drago sto si spomenuo ovo gore. Da osjetim da pridonosim forumu.  :)
No salu na stranu. Najbitnije je da si na forumu, a definitivno trebamo nekog tko je kritican i zna puno o tematici.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Operacija, sto je to?
« Odgovori #22 : Siječanj 22, 2009, 21:26:43 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
                                                                                                                                                                 Uskoro ću  na kontrolu dr. Saftiću. sa jučer obavljenim EMG-om, koji pokazuje pogoršanje u odnosu na prethodni, a bolove već jedva trpim. Hvala ti na podršci i hvala Bojanu na ovom forumu, jer jedino ovdje ljudi razumiju jedni druge. Ne mogu ti reći kako mi je teško kad dođem na moje bivše radno mjesto, a moje kolegice kažu "blago tebi, ti si u penziji". A samnom su prolazile sve moje operacije i ostale boleštine.Ili kad dođeš iz toplica ,a netko kaže "da bar ja mogu malo u toplice". Ubode me u srce, svašta bi rekla, ali prešutim i grizem se u sebi.

Mile, upotpunosti te razumijem jer sam i sama doista svašta doživjela. Prije operacije, premda sam na posao znala doći u suzama i jako šepati, nitko me ni u čemu nije štedio. Shvatili su da je ozbiljno tek kada sam završila u bolnici. No, i to je brzo prošlo, pa su me već nakon mjesec dana neki pitali "a dokad bi ti mogla biti na bolovanju". Otprilike kao da sam izvadila zub, pa se foliram na bolovanju. No, još više od tih nekih kolega, znalo me je naljutiti sumnjičavo gledanje liječnice na komisiji i pitanje "kako se ja to držim". Možda to neke ne bi povrijedilo, ali mene jest jer sam ja inače budala koju skoro pa s puškom treba tjerati na bolovanje. Evo, nedavno sam odradila cijeli dan i tek kada sam došla kući, shvatila sam da imam temperaturu skoro 39. Toliki sam radoholičar da ponekad ne primjetim koliko sam doista bolesna.
Zato, zbilja znam kako može povrijediti sumnjičavost i nerazumijevanje, premda to neki ne rade iz čiste zlobe, nego zato što dovoljno ne razmišljaju ili jednostavno ne razumiju jer nisu prošli kroz ono kroz što smo mi.  
I ja Bojanu zahvaljujem na ovim stranicama, jer samo ljudi koji imaju iste ili slične probleme, mogu razumjeti jedni druge.
Iskreno se nadam da će ti dr. Saftić pomoći.  Mora postojati neko rješenje i uvjerena sam da će ga on pronaći. Držim fige i svakako javi kako je bilo. Sretno i da te što manje boli.
Operacija L4/L5 2007. godine

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Operacija, sto je to?
« Odgovori #23 : Siječanj 22, 2009, 22:04:39 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Denise primječujem da u tebi ima nečeg jako djetinjeg ;D
Ti ko dica,čim netko kaže nešto šta ti se ne sviđa,ti odmah "vratite mi moje krpice,ja se neću više igrat s vama" :'(
 :D :D :D :D :D
haah worf baš ti hvala na komplimentu ,dao bog da me i doktori počmu gledat kao djete možda će imat više sentimentalnosti ;)

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Operacija, sto je to?
« Odgovori #24 : Siječanj 22, 2009, 22:16:58 poslijepodne »
Jasna, hvala.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Operacija, sto je to?
« Odgovori #25 : Veljača 17, 2009, 13:45:21 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Opet se ja i Jasna slažemo ;D Ljetos je meni odbijeno rehabilitacijsko liječenje,iako "navodno" imam "pravo" jednom godišnje ???
Iako sam dva puta operirao kičmu,invalidska komisija ne priznaje nikakav invaliditet,a ne daj Bože pomislit na mirovinu ???
Kažu da sam potpuno sposoban za rad,ali uz "preporuku" poslodavcu glede dizanja tereta,ne više od 7-10kg,ne raditi u nefizikalnom položaju i ne radit prekovremeno ???  U prijevodu bi to značilo da sam invalid,al mi nitko to ne priznaje ;D
A s tom preporukom si lijepo mogu obrisat guzicu,jer je pravno ništavna :'(

jasna, ti i ja smo pravo društvo... ja sam operirala - za sad - jedanput ali isto me invalidska ne doživljava, tražila sam tjelesno oštećenje (EMNG pokažuje teško oštećenje L4-L5, pa S1 i dr.), ali su mi rekli da sam ja sasvim o.k., ali da ipak ne smijem teško dizati, ne raditi cijelo radno vrijeme u sjedećem položaju  :D :D (da pitam šefa da li mogu leći  ;D) i dr. Za toplice još i dobijem neka 2 tjedna, ali moram čekati na red 6 mjeseci...
2006. interlaminectomia L4-L5

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre