Autor Tema: Psiha i kraljeznica  (Posjeta: 19242 )

0 Članova i 44 Gostiju pregledava ovu temu.

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #36 : Rujan 08, 2009, 22:53:34 poslijepodne »
Atletičar nije ti loša ta terapija inače muzika dobro djeluje na psihu a naravno i nepospješuje bol ;)
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #37 : Rujan 09, 2009, 17:07:56 poslijepodne »
samo kad boli boli.. sviralo ne sviralo.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #38 : Rujan 14, 2009, 14:05:45 poslijepodne »
Malo ste mi smiješni :D  Sve je u glavi i takve spike mogu prodavati samo zdravi i oni koji su nekim čudom ozdravili?
Kralježnica je centralna osovina našeg tijela,a kad ona boli,ni usta nisu gladna,nit grlo žedno ;D
Psihičke smetnje nakon prizdravljenja imamo svi,to nam dođe nešto ala PTSP,neto se lakše,a netko teže nosi s tim post traumatskim sindromom ???  Uglavnom svi promjenimo način života,ako to ne skužimo nakon prve operacije,onda se ide na reoperaciju (kao npr. ja) ;D
Lani sam se hvalio kako sam prizdravio i da više nemam nekih tegoba?Hahaha... tako je bilo sve do početka VIII mjeseca 2009. tad me ulovilo u križima i nije popuštalo,ali srečom bez bacanja boli niz nogu,nešto tipa lumbago,nisu mi pomagale tablete,niti mirovanje,a ponajmanje plivanje?Pomogao mi je opet Medrol,po tome zaključujem da je bila riječ o nekoj upali u operiranom dijelu kralježnice ???
Sad mi se je stanje normaliziralo,tu i tamo popijem koji Zaldiar kad predugo sjedim na poslu ili u autu i mogu slušat muziku za opuštanje,al u akutnoj fazi bola i najtiša glazba mi je smetala,a kamo li da bih mogao čitat neku knjigu za opušanje ili predavanja nekog popa ili alternativca ;D
U glavi je sve,ali bol ne dolazi iz glave,ona dolazi u glavu,dakle prvo sredute izvor boli,a tek onda glavu?
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #39 : Rujan 14, 2009, 20:26:58 poslijepodne »
Pa Worfe to i ja velim. Kad boli onda jednostavno boli.. i udara u mozak.. a briga me tad i za muziku i sve ostalo.. pozdrav. kakave su to tablete koje spominješ?

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #40 : Rujan 15, 2009, 13:20:10 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pa Worfe to i ja velim. Kad boli onda jednostavno boli.. i udara u mozak.. a briga me tad i za muziku i sve ostalo.. pozdrav. kakave su to tablete koje spominješ?

Medrol-to su kortikosteroidi,djeluju protuupalno
Zaldiar-kombinacija tramala i paracetamola,uglavnom tablete za bolove
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #41 : Rujan 16, 2009, 19:35:58 poslijepodne »
Hvala. Da znam zlu ne trebalo. ;)Ko proizvodi?

 

Nagradne igre