Druge teme povezane s kralježnicom > Teme i rasprave povezane s kralježnicom

SRETNA NOVA GODINA

(1/1)

plavooki:
Svim forumašima i da u narednoj godini naši problemi se ili riješe ili budu manji ego što su do sada bili

pantaghana:
I ja svim forumasima zelim sto vise zdravlja u Novoj godini, a sve ostalo ce doci.

denis 68:
Također se pridružujem čestitkama svima puno zdravlja sriće para i najviše sexsa :D nek  natalitet raste daće Milinović 5.000kn po ditetu zato umisto skok na stol skok na muževe i žene dečki na cure cire na dečke dečki na dečke cure na cure hahahhahahahhahah sam dajteeeee eto paraaaaaaaaaaaaaa :D :D :D

worf:
Svima,koliko vas ima i ma gdje bili SRETNA NOVA 2009 GODINA!!!

Jasna:

--- Citat: denis 68 - Prosinac 30, 2008, 20:25:45 poslijepodne ---Također se pridružujem čestitkama svima puno zdravlja sriće para i najviše sexsa :D nek  natalitet raste daće Milinović 5.000kn po ditetu zato umisto skok na stol skok na muževe i žene dečki na cure cire na dečke dečki na dečke cure na cure hahahhahahahhahah sam dajteeeee eto paraaaaaaaaaaaaaa :D :D :D

--- Kraj citata ---
Denise, baš me nasmija  :)... no bojim se da od više seksa može biti samo više križoboljaca  :)
Dragi moji križoboljci, budite mi zdravo, a za ostalo ćemo već nekako  :). Svako Vam dobro i SRETNO u Novoj godini!

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju