Autor Tema: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu  (Posjeta: 46150 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #36 : Prosinac 05, 2009, 19:32:01 poslijepodne »
Ja sam iza operacije bila samo malo pospana i gladnaaaa :)I odšetala do prvog restorana na večeru.. I sad stižu poruke na mobitel.. ono kkao si.. i slično. a odgovor u kafani! :) :D

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #37 : Prosinac 05, 2009, 22:34:39 poslijepodne »
 :D :D :D :D luna hahah jesi ti provjerila dali uopće imaš rez na djelu kićme hahahah ;)možda ti i nisi operirana hahahah :D

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #38 : Prosinac 05, 2009, 23:33:59 poslijepodne »
Ma ja sam radila koblaciju..  a rez ko da me  mačka ogrebala ;)I samo flaster.. Al zna s ekome se ne da do potoka.. sad je ovo relativno dobro.. al zeza me vratna kičma.. istina ni blizu ko ova..  :)

Kraljeznica.com forum

Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #38 : Prosinac 05, 2009, 23:33:59 poslijepodne »

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #39 : Prosinac 07, 2009, 21:10:33 poslijepodne »
Eto dragi moji i najdraže moje forumašice da vam se amloo javim .Eto danas su pretrage sve prošle u najboljem redu e sad se čeka dan X ,inače da kako se osjećam izvrsno bez nervoze bar sad a virujem da će tako i ostati,pitam se zašto nervoza nije prisutna ,al mislim da je za to zaslužan naš Neuro jer mi je dao dozu samopouzdanja.Eto ostao je još sutrašnji dan i putuje se prema ZG a dan poslije prijem.Moram vam se izjadati najveći problem mi je hladnoća nemogu je smislit,i samo mi je to u glavi kad uđem u operacionu salu,eh da i onaj aparatić što prića svemirski Bippp pippp bipp pippppp :D :D :D :D,al se nadam da će predmedikacija biti boja od trave  :D :D :D pa će se ,malo meditirati ;).Eto toliko za sad a sad idem gledat komediju i dobro se ismijati :D :D a vama puno sriće i zdravlja ko uvik želivaš po izboru nick  po želji ;)

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #40 : Prosinac 07, 2009, 21:17:26 poslijepodne »
Ja sam već u sobi zaspala ko klada od injekcije koju sam dobila. Tamo su ti anesteziolozi jedni od the best u državi, tako da nema problema. Zaspat ćeš ko beba, a tako se i probuditi. Tako barem bješe kod mene, a bila sam nekoliko puta pod anestezijom i svaki puta mi je bilo loše osim u Vinogradskoj.
SRETNO! Pusa. :)
2006. interlaminectomia L4-L5

GSM

  • Gost
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #41 : Prosinac 07, 2009, 21:19:54 poslijepodne »
Sretno, bez brige ;)

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #42 : Prosinac 07, 2009, 21:22:09 poslijepodne »
GSM Hvala  ;)

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #43 : Prosinac 08, 2009, 21:07:47 poslijepodne »
Još si tu majketi?
Ajde jel ideš više ča????Nikako da te se riješimo :):)
Aj sritno ti bilo i da nam se vratiš u što boljem stanju :)
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #44 : Prosinac 08, 2009, 21:15:17 poslijepodne »
Dragi forumaši eto većeras vam se javljam te da vas pozdravim prije sutrašnjeg odlaska u Zagreb,ujedno svima zahvaljujem na podršci jer mi je puno značila na ovom forumu ,bez obzira na male nesuglasice puno ste mi pomogli što svojim postovima i PP.
Zato svima velik pozdrav i što manje boli od srca vam Hvala :-*,a možda se još i čujemo jer sve se mislim da angažiram RTL ili TV Novu :D :D da vas putem medija pozdravim,naravno ako preživim  ::)a vjerujem da hoću jer imam u našeg Dr.Saftića  potpuno povjerenjekao i njegov tim ;)
Puno pozdrava od denisa68 upssss Colta-1 :D :D :D,a bogami neznam više ni ja ko sam :D :D ujedno jedna pisma za vas

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se  ;) :-* :-*

uriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 254
  • ko drugom jamu kopa fizicki je radnik
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #45 : Prosinac 08, 2009, 21:19:37 poslijepodne »
Sretan put i vrati  se pod rubriku Uspješne operacije.
Dijagnoza prije operacije proturzija L4-L5 i ekstruzija L5-S1 diska
19.5.2009 operirao ekstruziju diska L5-S1
Rehabilitacija i bolovanje od šest mjeseci.
Vratio se na posao 26.10.2009.
Još manje tegobe prisutne u vidu  povremenog trnjenja lijeve noge.Stvari polako idu na bolje.

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #46 : Prosinac 08, 2009, 21:23:50 poslijepodne »
 Sretno ;)

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #47 : Prosinac 08, 2009, 21:43:52 poslijepodne »
Luna hvala, :-*,Urile eto nisam znao al mogli smo i na piće,al kad se vratim nadam se posli oporavka da će mo popit piće,također za rubriku uspješne operacije sam uvjek a ujedno nije mi loša ni koktel bar i vrsta muzike ;)pozdrav i vama ;)

goga

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 242
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #48 : Prosinac 08, 2009, 22:19:30 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dragi forumaši eto većeras vam se javljam te da vas pozdravim prije sutrašnjeg odlaska u Zagreb,ujedno svima zahvaljujem na podršci jer mi je puno značila na ovom forumu ,bez obzira na male nesuglasice puno ste mi pomogli što svojim postovima i PP.
Zato svima velik pozdrav i što manje boli od srca vam Hvala :-*,a možda se još i čujemo jer sve se mislim da angažiram RTL ili TV Novu :D :D da vas putem medija pozdravim,naravno ako preživim  ::)a vjerujem da hoću jer imam u našeg Dr.Saftića  potpuno povjerenjekao i njegov tim ;)
Puno pozdrava od denisa68 upssss Colta-1 :D :D :D,a bogami neznam više ni ja ko sam :D :D ujedno jedna pisma za vas

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se  ;) :-* :-*

Ovaj mi se post nimalo nesviđa. Djeluje kao oproštajno pismo. Colt-1 nemoj toliko pretjerivati, dok trepneš sve će biti iza tebe i opet ćeš biti sa nama ali kao nov i bez boli. Zato hrabar budi i sretno.  :)

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #49 : Prosinac 08, 2009, 22:28:21 poslijepodne »
Denise a mi se možda i vidimo, drži se

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #50 : Prosinac 08, 2009, 22:33:07 poslijepodne »
Sretno.

Sada se sjeti kada smo te ispraćali u one toplice što u bazenu odpada strop.  ;D
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #51 : Prosinac 08, 2009, 22:52:07 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dragi forumaši eto većeras vam se javljam te da vas pozdravim prije sutrašnjeg odlaska u Zagreb,ujedno svima zahvaljujem na podršci jer mi je puno značila na ovom forumu ,bez obzira na male nesuglasice puno ste mi pomogli što svojim postovima i PP.
Zato svima velik pozdrav i što manje boli od srca vam Hvala :-*,a možda se još i čujemo jer sve se mislim da angažiram RTL ili TV Novu :D :D da vas putem medija pozdravim,naravno ako preživim  ::)a vjerujem da hoću jer imam u našeg Dr.Saftića  potpuno povjerenjekao i njegov tim ;)
Puno pozdrava od denisa68 upssss Colta-1 :D :D :D,a bogami neznam više ni ja ko sam :D :D ujedno jedna pisma za vas

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se  ;) :-* :-*

Ovaj mi se post nimalo nesviđa. Djeluje kao oproštajno pismo. Colt-1 nemoj toliko pretjerivati, dok trepneš sve će biti iza tebe i opet ćeš biti sa nama ali kao nov i bez boli. Zato hrabar budi i sretno.  :)
Jopi i meni se učinio ko oproštajno pismo,al eto mora sam vam javit,hahah a ostavštinu nedam za sad nikom :D :D

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #52 : Prosinac 08, 2009, 22:53:28 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Sretno.

Sada se sjeti kada smo te ispraćali u one toplice što u bazenu odpada strop.  ;D
:D :D ha ha al sam se ipak živ vratio sa žbukom na glavi hahahah;))

GSM

  • Gost
Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #53 : Prosinac 10, 2009, 12:18:49 poslijepodne »
Denis je operiran i eno bas je doktora poslao da mu ode kupit soka :)

Kaze osjeca se dobro, i to je to. Vise cete cuti od njega

Kraljeznica.com forum

Odg: Zahvala svim članovima i doktorima na forumu
« Odgovori #53 : Prosinac 10, 2009, 12:18:49 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com