Problemi s kralježnicom: Postavite pitanje, a ako niste sigurni gdje napisite poruku pod "Ostalo" > Vratna (cervikalna) kralježnica

Operacija vratne na Rebru:iskustva u zadnje vrijeme

(1/6) > >>

vtnl.970:
Više se u ovom forumu javljaju kostoboljci u donjim dijelovima.U zadnje vrijeme nema glasa od Drageca ,Zekoslava,C5-C6,.Budući da čekam operaciju kod dr.Vukića željela bih da se jave ,kako su.Vjerujem da su iskustva pozitivna ,očito više nemaju vremena za forum.Ako ima tko nepoznat nek se javi,nek podijeli s nama svoj put.Malo nas je al nas ima!  Pozdrav!

madagaskar:

Kako se osjećaš?
Pretpostavljam da ti je dolaskom hladnijeg i vlažnijeg vremena puno teže nego ljeti?

vtnl.970:
Draga moja znam sve kako je išlo kod tebe.Eto ja čekam zato što ne može bez umjetnog diska nema druge opcije.Navikne se tijelo na ovu groznu bol,legneš s njom digneš se s njom.Hvala ti bože na Zaldiaru i norm.inače ne bih zaspala.Uvijek se nadaš boljem,jer ovako kako je sad ,ovaj period želim izbrisati zauvijek.Ne uspiju sve operacije,to je rizik.Moja kvaliteta života je nikakva zadnjih 5 mjeseci.Moram se nadati da će biti bolje.Moram se i zahvaliti i svome maseru .Da njega nema sigurno bih se vukla godinama po fizikalnima ,pregledima,živjela s povremenim luđačkim bolovima i opet možda završila na op. nakon 2-3 godine.Ovako smo moj disk lijepo speštali,pa je on fino iscurio.Tko je god vidio moj MR rekao je da je jedino umjetni opcija.Eto čekam op.,sad sam prva na listi  ,valjda ću se operirat u ovoj godini...

vtnl.970:
hvala na podršci Madagaskar!

dragec11:
Evo da se javim ,poceo sam raditi doduse administrativni posao za sad mi je ok, nesmijem se opterećivati podizati tesko raditi nagle pokrete itd.Kad sam bio kod vukića na kontr. prije mj.dana prezadovoljan je sa op. uzeo mi je slike jer je isao na neko predavanje u Pariz pa da pokaze studentima jer veli da rijetko op. 4 nivoa i da je komplic. op.(trajala je cetri i pol sata) te da im zeli pokazati kako to izgleda.Velim meni je za sad ok, mada me tu i tam zna zaboliti dio ispod operiranoga ali se malo istegnem i ok i ponekad iz cistog mira mi znaju zatirati misici na rukama ali svaki put drugi.to cu ga pitati kod iduce kontrole kaj je to.Drzite se Vukic je super neurokirurg samo vam moze pomoci ,naravno ako ima indicije za op.Bok.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju