Problemi s kralježnicom: Postavite pitanje, a ako niste sigurni gdje napisite poruku pod "Ostalo" > Vratna (cervikalna) kralježnica

Pozzz svima :)

(1/6) > >>

Jule:
E ovako postoa sam nova ovdje,posto sam pred spavanje...pa cu ukratko,a nadati se sto vise odgovora...
Da li imate ovakvih simptoma?
Zategnutost u vratu,mravinjanje po tijelu,nestabilnost(nesto kao vrtoglavice) trnjenje prstiju, bolove u potiljku ne na sredini vec sa strana iza uha pa malo nize,i najnovije osjecaj kao da mi glava gori,nekakvo zarenje po glavi,a temp nemam.... Bilo tko,hvala
I kakvih uopce simptoma imate zbog vratne,i kako si pomazete?

Henrik VIII:
Svakakvih i pomažemo si svakako, ali ti prvo prije svega odi doktoru. :)

sneky123:
da jer je jako puno simptoma ovde kao da zile nisu ciste prema glavi ,a mravinjanje imam i ja u lijevom uhu,nekad nekad,al mi rekli da je zivac negde zakocen ,,neravno ne doktori nek alternativa,,a pomoc samo protrljat uho,a ovo je za doktora bas vase :( :( :(

mare0105:
i ja sam nova ovde.imam probleme sa vratnom krakralježnicom,simptomi su mi slicni znaci trnci u rukama, nepokretan i bolan vrat, bol čak. i u prednjem dijelu vrata sto mi otezava gutanje, ponekad cak osjecam bol. u jeziku i usima,  glavobolja, vrtoglavica, bol u lopaticama, ponekad imam osjecaj da me boli srce i pluca ....eto šaroliki simptomi

sneky123:
ovo koda vas je disk u pitanju stisce zivac a i zile ujedno tako da odma po mojem na magnetsku,jer nece biti druge da se zakljuci sta je a kod mene je krivac diskovi tj,hernia disk,vam se zove pa nadite na goglu i sve cete znat dalje kuda i zasto :) :) :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju