Autor Tema: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici  (Posjeta: 128598 )

0 Članova i 456 Gostiju pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #108 : Srpanj 20, 2011, 23:54:11 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
A ja opet javno pozivam administratora da razjasni razlog brisanja mojih postova.....ako netko smatra da ću odustati od svojih stavova, grdno se vara....

Bojane, kada javno brišeš post, onda javno i objasni zašto to radiš....budi faca, nemoj se samo skrivati iza admin ovlasti....

Koje postove? Obrisao sam tvoj i socratesov post jer nije imalo veze s temom.
Neka socrates potvrdi jer ni njemu nije bilo pravo zbog brisanja.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

socrates

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #109 : Srpanj 21, 2011, 00:57:49 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
A ja opet javno pozivam administratora da razjasni razlog brisanja mojih postova.....ako netko smatra da ću odustati od svojih stavova, grdno se vara....

Bojane, kada javno brišeš post, onda javno i objasni zašto to radiš....budi faca, nemoj se samo skrivati iza admin ovlasti....

Koje postove? Obrisao sam tvoj i socratesov post jer nije imalo veze s temom.
Neka socrates potvrdi jer ni njemu nije bilo pravo zbog brisanja.

Istina...usput pozivam sve da ukoliko imaju zajedljivih i sl. komentara(koji nemaju veze s temom) na bilo koji moj post,nek mi se obrate na PP mada ću ih vjerovatno ignorirat ;D
 A možda i ne ;)
« Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2011, 00:59:27 prijepodne socrates »

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #110 : Srpanj 21, 2011, 11:11:52 prijepodne »
Socrates nisam pratila jesi li operiran i gdje.
Imas li informacije o tome koliko su neurokirurzi u KB Dubrava strucni kada je vratna kraljeznica u pitanju, konkretno dr. Vilendecic ili Vilendecevic?

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #111 : Srpanj 21, 2011, 13:51:17 poslijepodne »
Za vratnu se zna da je dr. Vukić stručan.... Za druge bi se trebalo raspitati...
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

socrates

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #112 : Srpanj 21, 2011, 13:59:01 poslijepodne »
Operiran da,u KB Dubrava,zato ih i hvalim.Ne želim reklamirat(možda malo teška riječ) svog operatera jer ne znam koliko je u redu čovjeku javno spominjat ime, bez njegova znanja.
Ostalo na PP.

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #113 : Srpanj 21, 2011, 14:11:21 poslijepodne »
KB Dubrava je odlican tim, medjutim rijetki su pacijenti od tamo pa se malo cuje o njihovom radu. Ja bih prvi volio kad bi doslo jos vise ljudi i podijelilo svoja iskustva. Istaknuo bih nedavno kako je dr. Chudy zajedno s prof. Deletisem nedavno iz kome probudio jednog momka inovativnom mozgovnom stimulacijom. Takodjer dr. Chudy jedini u RH radi tzv. stimulatore ledjne mozdine, ali to se poprilicno rijetko radi jer je "rezervirano" za pacijente s Parkinsonom...
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #114 : Srpanj 21, 2011, 14:42:10 poslijepodne »
Da, ali zato nije rezervirano u poliklinici Lumbago, jer se tamo rade i radiofrekventne neuroblacije fasetnih zglobova vratne i lumbalne kralježnice, a rade i pulsnu radiofrekventnu neuromodulaciju spinalnog živca, Biakuplastiku lumbalnog diska, perkutanu parcijalnu discektomiju, ugrađuju interspinozne impaltante i još dosta toga, ali nisam popamtio. Može ih se zvati pa sve objasne i kažu. Uglavnom to sve vodi mr.sc. Dražen Kvesić i vanjski suradnici. Na njihovoj se stranici isto može postaviti pitanje stručnjacima i dobiti na mail odgovor. Eto, drugo pitajte sami, što koga zanima. 
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #115 : Srpanj 21, 2011, 14:46:30 poslijepodne »
NE MIJESAJ KRUSKE I JABUKE I NE OBMANJUJ JAVNOST. ONO STO SAM JA REKAO NEMA VEZE S PULSNOM NEUROABLACIJOM ODNOSNO RF RIZOTOMIJOM. Ono sto dr. Chudy radi ima drukcije indikacije i poptuno je druga stvar.

Vec smo vise puta na forumu pisali o dr. Kvesicu i njegovom radu.... On od sada radi u privatnoj bolnici Sv. Katarina u Zaboku.
Ja ga poznajem i poštujem, puno sam s njim pricao o njegovim metodama rada koje mi se svidjaju.

Kako mislis da nisi popamtio? Kad koristiš copy/paste. Ne pravi se lud.....
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

socrates

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #116 : Srpanj 21, 2011, 14:51:04 poslijepodne »
Problem je Istr što ljudi koji su uspješno operirani,zaborave na to i krenu dalje,ostanu većinom oni koji na žalost imaju probleme i dalje.Zato bi i volio da umjesto sitnih prepucavanja svi mi što realnije iznesemo naša iskustva jer znamo svi kako je teško kad se čovjek nađe pred operacijom kralježnice.Dovoljno smo zbunjeni i ne znamo šta,kuda, kod koga,zašto baš meni itd.Ovaj forum je prvenstveno za ljude koji se tek spremaju na operaciju pa im olakšajmo koliko možemo.Otišao nam je fizijatar s foruma radi omalovažavanja,mislim da to nije nikome bilo u interesu al sad šta je tu je,krenimo dalje u pozitivnom tonu i pomozimo ljudima da se što bolje snađu u za njih teškom  periodu.

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #117 : Srpanj 21, 2011, 14:52:26 poslijepodne »
Slažem se
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #118 : Srpanj 21, 2011, 15:13:59 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
NE MIJESAJ KRUSKE I JABUKE I NE OBMANJUJ JAVNOST. ONO STO SAM JA REKAO NEMA VEZE S PULSNOM NEUROABLACIJOM ODNOSNO RF RIZOTOMIJOM. Ono sto dr. Chudy radi ima drukcije indikacije i poptuno je druga stvar.

Vec smo vise puta na forumu pisali o dr. Kvesicu i njegovom radu.... On od sada radi u privatnoj bolnici Sv. Katarina u Zaboku.
Ja ga poznajem i poštujem, puno sam s njim pricao o njegovim metodama rada koje mi se svidjaju.

Kako mislis da nisi popamtio? Kad koristiš copy/paste. Ne pravi se lud.....

Ma slušaj ti Istr, prestani se nametati i svakog vrijeđati tko iznese bilo što drugačije od tebe!!! Nigdje nisam kazao da to ima veze s time i ne insinuiraj! Osobno sam razgovarao na mobitel sa dr.Kvesićem! Trenutno je na godišnjem odmoru, ali on radi u Zaboku samo jedan jedini dan u tjednu.
Sve ostale dane radi u poliklinici Lumbago kao i do sada uz sve što sam nabrojio.
Prema tome, prestani ti obmanjivati javanost.
« Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2011, 15:19:00 poslijepodne teoantun »
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #119 : Srpanj 21, 2011, 15:23:49 poslijepodne »
Sjedi, 5. Sad malo Googlaj
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #120 : Srpanj 21, 2011, 15:30:37 poslijepodne »
Ja mislim da nama neuro ni ne treba.Ovdje se toliko razbacuje stručnim terminima ja mislim da ni doktor Saftić toliko ne zna.Savladali ste sve tehnike operacije,položili anatomiju s petakom.Ma ljudi divim vam se.Samo se pitam kog sam vraga ja štrebala toliko anatomiju a vi to izguglali časkom i sad ste genijalci.Svaka čast..
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #121 : Srpanj 23, 2011, 17:41:50 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Koga biste, osim prof.Vukića, preporučili za konzultaciju i ev.operaciju vratne kralježnice?


Ovo i mene jako zanima.
Ako netko ima ili je cuo za dobra iskustva s nekim lijecnikom kad je u pitanju operacija vratne kraljeznice molila bih da napise.

mat2be

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 142
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #122 : Srpanj 23, 2011, 23:16:44 poslijepodne »
Vjerovatno neću puno pomoći
znam da je za vrijeme mog op. zahvata na kbsm bilo dvoje pacijenata za op. vratne.
Operirali su ih isti dan i dosta su čekali ležeći na odijelu, također nisu znali koji doc će ih operirati.
Jedan pacijent se operirao cca 4h a deugi 2h.
Pošto sam izašao drugi dan nakon njihove op ne znam kako je oporavak prošao.
interlaminectomia L4-L5 03/2011

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #123 : Srpanj 24, 2011, 01:36:13 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Operirali su ih isti dan i dosta su čekali ležeći na odijelu, također nisu znali koji doc će ih operirati.


ovo je, usudio bih se reci, skandalozno i mislim da ovo dovoljno govori o neurokirurskom zdravstvenom sustavu. ali sto je tu je, na njega smo svi osudjeni. nadam se skorim i brzim promjenama
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #124 : Srpanj 24, 2011, 12:21:47 poslijepodne »
Mat hvala ti, svaka informacija je dobrodosla.

Osobno ne poznam nikoga tko je operirao vratnu kraljeznicu u KB sestre milosrdnice pa bi bilo zanimljivo cuti necije iskustvo i kako se osjeca nakon operacije.

colateral

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 62
    • Profil
Odg: Gdje na operaciju - bolnice i lijecnici
« Odgovori #125 : Kolovoz 28, 2011, 02:34:04 prijepodne »
U Zadru ima poliklinika ttp://www.poliklinika-mester.hr/nas-tim/ u kojoj radi iz Traumatološke dr. Buljat .
Piše da rade laserske operacije .Mene zanima u vezi laserske operacije vratne kraljeznice, dali da imam povjerenja ili da idem u ZG koji mi je daleko .
C4-C5 bulging
TH6-TH7-TH8 bulging
L5-S1 protruzija 5mm

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre