Autor Tema: Kamo na operaciju?  (Posjeta: 32039 )

0 Članova i 234 Gostiju pregledava ovu temu.

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #36 : Srpanj 06, 2011, 16:22:13 poslijepodne »
Za sad je bolje.. ali treba biti spreman.Sefo je koliko znam klasa za vratnu.. ma meni  je tegoba kad pomislim koliko traje oporavak....a i bojim se pomalo...

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #37 : Srpanj 06, 2011, 17:54:20 poslijepodne »
Sefo je dakle ok a to potvrdujem upoznavsi 3 osobe kojima je radio lumbalni dio. Inace nije bas neka pricalica. Pa obzirom da se ti brzo oporavljas ne vidim sto ti opet ne bi uspjelo akaobogda i to brzo da se oppravis i sa klasicnom. Jasno mi je da te strah al eto na tebi je odluka ti najbolje znas. Ma more je ljudi kojima bude super posle i ne pisu ovde a ni na jednom drugom forumu. Nadam se da ces i ti biti jedna od njih a i ja. Meno je bolje setam vjezbam dobro je samo da ne boli ono bas kriticno. Veliki pozdrav od mene
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

meLL

  • Newbie
  • *
  • Postova: 8
    • Profil
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #38 : Srpanj 06, 2011, 17:59:55 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Mell gdje taj radi? i koliko traje oporavak?
Ovaj doktor radi na kosevu...ja sam se jako brzo oporavila...pocela sam sjediti 8-mi dan,naravno po malo,operisana sam 4.2.2011. i vec pocetkom marta mi je bilo puno bolje...eh sad naravno oporavak je svima razlicit...al sto se tice doktora dobar je starsno i njegov pristup prema pacijentu je fenomenalan objasni sve fino sta i kako...pozz

meLL

  • Newbie
  • *
  • Postova: 8
    • Profil
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #39 : Srpanj 06, 2011, 18:02:29 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Za sad je bolje.. ali treba biti spreman.Sefo je koliko znam klasa za vratnu.. ma meni  je tegoba kad pomislim koliko traje oporavak....a i bojim se pomalo...
vjeruj da se ne trebas bojati...mislim jeste malo tesko otici pod noz...ali nije strasno...moj rez na kicmi je imao smao 4 konca:)

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #40 : Srpanj 06, 2011, 18:08:00 poslijepodne »
Eto vidis luna  ;D
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #41 : Srpanj 06, 2011, 18:21:53 poslijepodne »
Hvala va, puno. i stvarno bi trebale neku kafu piti... i kad su rekli da možeš početi raditi?
ma ja trebala danas onako više po mišljenje kod Dizdarevića i nisam otišla.. sve kontam dobiću na Bingu,jal LOtu pa u Hrvatsku ;)

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #42 : Srpanj 06, 2011, 21:46:51 poslijepodne »
Pa mislim red je da kafu popijemo  :) Za tog Dizdarevica cula sam isto rijeci hvale ne znam kakav je kad se prica sa njim. Ja volim da znam i da razumijem, da mi se prica u procentima i sta da ocekujem manje-vise.
Sto se tice povratka na posao sve ti je to individualno ja mislim, ako si jedna od onih sto ih odmah prestane boljeti onda mozes brzo na posao , ako se duze oporavljas trebat ce ti duze itd, s tim da imaju neki standardni vremenski okviri. Sve ti ovo znas ne znam sta ti pricam ovo.  :)
Nemoj previse cekati da dobijes na lotu jer se dugo komprimiran zivac tesk oporavlja, a nerijetko ostaje neuropatski bol. I to znas naravno. Nemoj se bojati. Sta se mora mora se. Nemas kud. PS: Ja sad ne radim. Dala sam otkaz nisam vise mogla sjediti. Prosto ne mogu. Trazit cu novi stojeci posao.
Hugs and kisses
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #43 : Srpanj 06, 2011, 22:10:11 poslijepodne »
 :) Ti si senice vrlo hrabra i odlučna i uzela si svoje tijelo u svoje ruke... ES SELAMU ALEJKUM  :)
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #44 : Srpanj 06, 2011, 22:16:05 poslijepodne »
ne znam da li ti živiš s nekim ili ne? meni je i to problem što motram sve sama..a zbog toga sam i koblaciju zeznula..opustila se.. a posao sjedeći i to ono baš..mada koliko znm ni stajanje nije neka pljačka.. meni je EMG prilično loš.a imala sam problema sa stajanjem.. pred bolnicu nisam mogla ni 15 minuta.. ono stojim ja ali se kasnije svaki nev u nozi kao da trese...
ma znam za loto.. malo se zezam.. još ću malo pa odoh po par mišljenja...

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #45 : Srpanj 06, 2011, 22:49:01 poslijepodne »
Pa moja lunci kad sam ti jos govorila da nadjes kakvog dilbera da te pazi   :D Takodjer sam ti nudila da ti dodjem pomoci nakon operacije. Sad ne mogu trenutno. Ja znam da si sama pa plati kucnu pomoc i njegu jedan mjesec dana. Imas dobar posao kolko sam shvatila. Nemoj to puno odugovlaciti.
Sto se mene tice ja mogu stajati sad i cijeli dan al ne ono staticno. Sjedit nixs ne odgovara mi jednostavno. A svaki dan predem par km iako me noga ponekad bas ukoci i nekako me koza boli. 
Nemoj da te strah paralise. Naci cemo se na kafi mozes li hodati u kakvom si stanju ne znam pa cemo pricati. U kojem si dijelu grada....
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #46 : Srpanj 06, 2011, 22:53:14 poslijepodne »
Teo bog te cuo....  :)
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Kamo na operaciju?
« Odgovori #47 : Srpanj 06, 2011, 23:02:24 poslijepodne »
mogu hodati.. mada nekad zaboli..al mrže mi je po busevima......Ja sam na Koševskom brdu al radim u Centru....

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre