Autor Tema: Naša mala Brbljaonica  (Posjeta: 183366 )

0 Članova i 226 Gostiju pregledava ovu temu.

buhtlica

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 136
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #594 : Prosinac 13, 2016, 13:16:57 poslijepodne »
Dragi Henryyyy, nek ti veza..obveza...donese srecu i sve lijepo u zivotu!!bit ce smjeha i osmjeha!!drz se stari i saljem pozitivnu energiju

Mak

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #595 : Prosinac 13, 2016, 19:36:24 poslijepodne »
Dragi Henriče!!!
Evo i mene, želim Ti zaista svu sreću i ostvarenje svih želja zajedno sa partnerom. Čestitke od srca i samo veselo, i unatoć bolovima uz osmijeh naprijed u "novi život". Sretno !!!

marginalac

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #596 : Prosinac 13, 2016, 20:38:47 poslijepodne »
Evo Švabo naš, i ja se pridružujem čestitkama!!!

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #597 : Prosinac 13, 2016, 20:58:40 poslijepodne »
Sretno, zadovoljno, bez bolova i sa više osmjeha na licu  :)
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #598 : Prosinac 14, 2016, 00:10:42 prijepodne »
Hvala svima na čestitkama!
Anita Ti bi bila odlična kuma, samo dok bi se dopehala do Stuttgarta bi crkla. :D
Ljiljana, Ti možeš donijeti zečeve, oni su znak plodnosti, mada se mi ne budemo plodili iz bioloških razloga, a ne budemo ni posvajali. Moj partner je zapravo iznad 40 pa onda ni ne može posvajati, a ja, kak da se brinem za dijete? Da mu/joj dam ujutro Katene da se ne dere? Pomiješam s Humanom. ;D
Uglavnom, mene danas noge bole užasno, sutra se moram ipak malo kretati, ali unutar 1 km kako kaže neurokirurg, a ne ovak po shopping centrovima i onda se zapravo ishoda previše. U subotu me jedna Švabica vodi u Bad Cannstatt termalne vode gdje idemo grijati svoje stare kosti i kukove. To nije za plivati, ali su masaže i sve ono što ima u toplicama. Ova regija Bad-Wünterberg je puna termalnih voda.
No, ja mislim da će nakon vjenčanja biti put za München i još malo operacija. Ovo tu dole je naprosto jedna katastrofa.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #599 : Prosinac 14, 2016, 07:51:34 prijepodne »
sretno Henriče, sad ces malo smanjit sa lumpovanjem, ludim i besanim nocima pa ce prije i kicma doc na svoje misto  ;)

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #600 : Prosinac 14, 2016, 09:31:49 prijepodne »
Henrik nadam se da če toplice u subotu pomoči da se malo zalječiš i odmoriš,neznam kakvo je tamo vrijeme? Kod nas u slavoniji se dosta mjenja što pogoršava bolove..Jedva čekam da zima prođe...Sad da te malo nasmijem.imam jednog malog zekana star 12dana. ( još neznam dali je dečko ili cura ) najmanji je u gnjezdu.Dva puno veča su otišla na vječne pašnjake,ali taj mali se neda,i naravno da sam ga nazvala po tebi samo skračeno...E sad ako se izvuče šaljem ti ga u paketu.Samo mi reci hočeš ga živog? Ili konzumnog?I hočeš li krzno za rukavice 8),i sad da me ne psuješ, samo sam tom dala ime.Znači nema scenarija ukučani van iz kuče a zekonje unutra :o,Barem za sada ;D.Neda mi se baš pisat o svom zdravstvenom stanju jer je isto.Napišem nešto kad bude bolje.Znači u prolječe :D
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #601 : Prosinac 14, 2016, 10:40:31 prijepodne »
Haha, dogovor sa partnerom je da više ne možemo navlačiti nikakve životinje. Jedino što smo dogovorili da može, uz uvjet da se meni stabilizira kičma bez da moram u Munchen na novu operaciju i počnem više hodati, te da imamo svoj stan (unajmljen, ali je tu OK sa životinjama) je da možemo imati Haskija ili Njemačkog ovčara. Veliki pas mi je OK jer će me natjerati da idem van s njime, a nemam brigu da ga moram navlačiti po sebi i nositi, samo ga moram naučiti da ne vuče. Neću baš jesti ili nositi krzno nečega što se po meni zove. :P Samo ti to lijepo zatuci! :D Ovdje je vrijeme dosta hladno, ali je OK kad se toplo obučeš. Zrak je ujutro i popodne nešto svježiji, ali navečer ima smoga jer je to ipak industrijski grad pa se npr. oglasi upozorenje da se mora smanjiti prijevoz automobilima. Ono što je jako dobro da bez obzira što je hladno, nema vlage. Tako da kad se obučem u tople cipele ne utječe mi hladnoća na noge. Naravno, ne može se van samo u hlačama nego se mora imati i gaće i pidžamu i par majica, ali sve u svemu je OK. Kad nema vlage onda je to sasvim drugačija priča. Još mi do sada nije pala kišurina tu da uspijem ispitati kako ću se osjećati. Danas je bolje s nogom, očito je ona samoterapija Medrolima upalila, ali je problem da je to kao kemoterapija i jako mi se bljuje :D. Imam infekciju po ustima jer mi je pao imunitet pa sad moram prestati s time i smanjiti unos lijekova. Katena se popije jedna da dan, navečer, sa 10 mg Normabela i jedan Lumidol. Ali, ako smanjim aktivnosti na ono kako je neurokirurg rekao onda bih mogao preživjeti i sa Zaldiarom.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #602 : Prosinac 14, 2016, 16:26:04 poslijepodne »
Henrik ne mogu biti kuma jer sam u bankrotu,jedino da mamu nažicam.
Evo ja sam nabavila macu iz azila i taj razmaženko me obožava. Nema ime,ali ovaj čas sam odlučila...zvat će se Henry  :-*
Mene ove fizikalne već izluđuju,bolje mi nije. Cijela mi je kičma ukočena,ali ne ide u nogu više. Ali zato gornji dio zajebava i svaki dan pijem po jednu doretu. Kod Lom nemam volje ići nego sad čekam sutrašnji pregled fizijatrice. Jedino je uživancija u bazenu. Ovo ostalo nemam pojma šta reći. Danas na dynatronu ženska pojačava,a ja samo vičem još. Pa je došla do 20 (ne znam čega,kak se to zove) i veli da mi više ne bude jer je i to previše. I tak...ne znam kak će to sve skupa završiti. Vjerojatno bude produžila terapije.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #603 : Prosinac 15, 2016, 17:01:14 poslijepodne »
Danas mi je bio predzadnji dan na fizikalnim i napokon se našla jedna odlična fizioterapeutkinja koja je skužila da su te vježbe za mene bezveze,ja to odradim kao da pijem kavu i lijepo mi je dala loptu i traku za vježbanje. Prvi put sam se na vježbama u dvorani oznojila.
Vježbe su klasične jedino kaj u rukama rastežeš tu traku,a lopta ide između koljena ili stopala pa treba dodatno zatezati mišiće.
Jučer sam krivo napisala da idem danas na pregled fizijatru,ustvari idem sutra i sad si baš mislim moliti da mi produži fizikalne baš radi tih vježbi,da ih malo usavršim.
Sve pohvale odjelu fizijatrije u Koprivnici.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #604 : Prosinac 15, 2016, 19:58:07 poslijepodne »
Beverly hills, ovde ni lopte ni trake  >:(
A stanje nakon odrađenih fizikalnih?

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #605 : Prosinac 15, 2016, 21:57:41 poslijepodne »
Mogu reći da mi je noga super. Križa znaju boljeti,ustvari osjetim ja to svaki dan,ali već sam napisala da me taj gornji dio boli. Ja svaki dan popijem tabletu jer mrzim dok boli,a još me dodatno vožnja umori. Mislim da budem dobila još fizikalnih.
Dobro je sve skupa,ali ne onako kako bi ja htjela :-[
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Mak

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #606 : Prosinac 15, 2016, 23:47:41 poslijepodne »
 Evo da se malo javim u vezi traka o kojima piše ladyanita. Nakon dolaska iz Vž.toplica gdje sam bio 3 tjedana + 2 tjedna produženja, traženo je još i 5 tjdana rada sa fizijatrom koji ti dolazi u kuću. Meni je to skroz ok - do sada mi je bila 5 puta ( 3 x tjedno ) i vježbe koje vježbam uz fizioterapetica mi skroz odgovoaraju. Istina, nakon 3 puta , boljeljeli su me svi mišići , ali što dalje - bol je sve manja, a ja lakša savladavam sve vježbe kaj mi ona preporučuje. Tak da si namjeravam i kupiti te trake za samostalno vježbanje dalje...
Ostal sam još "dužan" napisati svoje dijagnoze i radi čega sam već 2 x operirao kralježnicu te kako se sada osjećam i kakav mi je sada oporavak. Ukratko dosta težak, ali polagano ide na bolje...

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #607 : Prosinac 16, 2016, 07:39:02 prijepodne »
Ja si isto moram kupiti trake,ali ne znam gdje bi nabavila takvu loptu. Ta lopta je spužvasta,onak mekanija....ne skroz ko spužva. Ne kužim se u to,kak se opče zove takva lopta. Uglavnom mi se taj način vježbanja jako dopada. Moram pitati na fizikalnim za tu loptu,traka ima u sportskim dućanima.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Mak

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #608 : Prosinac 16, 2016, 13:14:22 poslijepodne »
Ladyanita, daj molim Te pitaj "kako se zove ta lopta".Meni kćer ima loptu za Pilates, ali se bojim je koristiti, jer se bojim  :) :)da bi se na njoj mogel otsklizati do Međimurija... :) ;) :D ;D

Elina

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 80
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #609 : Prosinac 16, 2016, 14:48:36 poslijepodne »
Ajde da se malkoc javim, nisad dugo.
Ja sam koma, evo lezim u amb za bol, primam infuzije, malo teskih droga. Ovi dani su mi za poluditi od bolova
Henrik cestitke, mada se mi cujemo redovno, al je red da ti i tu cestitam
Ladyanita drago mi je da ti je bolje
Drustvo ja odoh kukati dok ne pocne djelovati Dolantin
Drzite mi se svi
Ljiljana sljedeceg zeku znas kako ces nazvati. lol

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #610 : Prosinac 16, 2016, 19:32:10 poslijepodne »
Našla sam loptu na internetu i piše mekana lopta za rehabilitaciju...rekla je fizioterapeutkinja da ima preko u dućanu s ortopedskim pomagalima,ali nisam imala vremena za ići pogledati. Danas joj nije bila dosta ta lopta,nego sam vježbala i na fitnes lopti. Terapeutkinja je odlična...ili je pridržavala mene ili loptu. Uglavnom odlične vježbe i sve bez savijanja kralježnice.
Fizijazrica mi je produljila terapije na još 10 dana i dodala TENS. Mene pa sad jedino raduju vježbe...joj kad bi me svaki dan i ubuduće tak netko nadgledao.
Joj Elina...pa budu napokon pronašli kakav izlaz ili ne???
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #611 : Prosinac 16, 2016, 19:42:51 poslijepodne »
Henrik cestitke od srca i sto manje bolova  :) :) :)

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre