Autor Tema: Pitanje za Bojana ;))  (Posjeta: 15031 )

0 Članova i 19359 Gostiju pregledava ovu temu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Pitanje za Bojana ;))
« : Veljača 18, 2009, 23:52:50 poslijepodne »
Bojane molim da mi odgovoriš do sad nisam primjećivao da je ikad bio neko skriven u rubrici na kraju stranice aktivni korisnici
ujedno sam primjetio da je u isto vrijeme objavljen i post od Jasne a nije bila on line,dali je to znak da je ista izabrana za moderatora i kako je to moguće napraviti nije mi to baš jasno da se može sa of line napisat post eto volio bi znati jervsam vidio svojim oćima,ako sam u pravu da je stvarno ko što mislim Jasna i izabrana nek to bude u javnosti da joj možemo čestitati jel mislim da bi ipak to trebalo bit demokratski,eto malo me sad to intrigriralo pa ću gledat dalje ako dokažem sebi suprotno morat ću uzet duži godišnji jer u protivnom će mi to ukazivat da viđam bjele miševe i šišmiše.
PS.samo bez ljutnje al mene znatiželja ubi jer kad nešto vidim želim sebe razuvjerit ;)

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #1 : Veljača 19, 2009, 00:00:45 prijepodne »
Procitao sam samo prve-dvije recenice. Druge danasnje postove nisam citao jer mi se ne da citati dugacke psotove u kojima nema tocke.
BTW, imam puno drugih obveza da se igram igrice na forumu.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #2 : Veljača 19, 2009, 00:06:33 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Procitao sam samo prve-dvije recenice. Druge danasnje postove nisam citao jer mi se ne da citati dugacke psotove u kojima nema tocke.
BTW, imam puno drugih obveza da se igram igrice na forumu.
Bojane jel to odgovor na moj post ako je hvala ti a moje točke nisu razlog tvog priznanja ;D ;D nemoj se sramit reci svoju odluku jer nisam ni glup ni čorav ;D ;D
« Zadnja izmjena: Veljača 19, 2009, 00:15:11 prijepodne denis 68 »

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #3 : Veljača 19, 2009, 00:12:29 prijepodne »
Da.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

GSM

  • Gost
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #4 : Veljača 19, 2009, 00:13:01 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
...jer mi se ne da citati dugacke psotove u kojima nema tocke...

Za ovo ti cestitam i molim Denisa da malo razmisli o upotrebi znakova za interpunkciju...

:)

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #5 : Veljača 19, 2009, 00:21:38 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
...jer mi se ne da citati dugacke psotove u kojima nema tocke...

Za ovo ti cestitam i molim Denisa da malo razmisli o upotrebi znakova za interpunkciju...

:)
GSM moja toćka nije znak nepismenosti nego  u ovoliko postova koliko ispišem uz rad na drugim stranicama nemam vremena stavljat toćkice i zareze jer nisam na ispitu Hrvatskog jezika ja sam svoje škole davno završio a ujedno GSM čestitaš a nisi zamjerio bojanu jer sam ga ljepo zamolio da mi odgovori i dobio sam jako ne demokratski odgovor što se tiće igrica,ako je on ovo shvatio kao igricu ja nisam samo sam ga čljepo zamolio da objavi jel nisam glup ni čorav al izgleda kakva je situacija u državi da nije ništa bolja ni na forumu.dok se djelu ovakvi odgovori i zakulisne igre

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #6 : Veljača 19, 2009, 00:25:52 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
...jer mi se ne da citati dugacke psotove u kojima nema tocke...

Za ovo ti cestitam i molim Denisa da malo razmisli o upotrebi znakova za interpunkciju...

:)
GSM mogu se potruditi što se tiće znakova al ne obećavam jel istovremeno skidam muziku i pišem na još nekim forumima tako da puno ne pridajem važnosti.
Jedno pitanje za tebe GSM što bi ti napravio da imaš forum od 1000000 članova dali bi imao vremena stavljat znakove za interpukciju ;)

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #7 : Veljača 19, 2009, 00:34:36 prijepodne »
Koristenje interpunkcija je vise znak postivanja sugovornika i jednostavno pristojnost na webu. Isto kao i koristenje velikih slova.
Ja nemam vremena citati tekstove bez tocaka.
Ako se nema vremena pisati kako treba i sam sadrzaj postaje upitan.

Inace, ja se uopce ne ljutim. Samo sam poceo koristiti predhodni savjet da stvari ne shvacam previse ozbljno.
S obzirom da me zanimaju ozbiljne stvari i nemam previse slobodnog vremena jednostavno igorniram neozbiljne stvari.

Dosta mi je argumentiranja na koje dobijem - ja se malo salim i malo sam neozbiljan.
Kao sto sam rekao - nemam vremena za to.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #8 : Veljača 19, 2009, 00:43:33 prijepodne »
Ako je Denis postavio pitanje mislim da je trebao dobiti i adekvatan odgovor.A ovo što se tiče interpunkcija trebat će imenovati nekoga za lektora hrvatskog jezika na ovom forumu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #9 : Veljača 19, 2009, 00:50:32 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Koristenje interpunkcija je vise znak postivanja sugovornika i jednostavno pristojnost na webu. Isto kao i koristenje velikih slova.
Ja nemam vremena citati tekstove bez tocaka.
Ako se nema vremena pisati kako treba i sam sadrzaj postaje upitan.

Inace, ja se uopce ne ljutim. Samo sam poceo koristiti predhodni savjet da stvari ne shvacam previse ozbljno.
S obzirom da me zanimaju ozbiljne stvari i nemam previse slobodnog vremena jednostavno igorniram neozbiljne stvari.

Dosta mi je argumentiranja na koje dobijem - ja se malo salim i malo sam neozbiljan.
Kao sto sam rekao - nemam vremena za to.
Tekstovi bez točaka  moj   Bojane ako ti sudiš tekst bez točaka kao nepoštivanje  kako če onda sudit posjetitelji tebi zbog neodgovorenih postova jer ipak si ti autor ovog foruma :'(al uopće nebitno samo ti prijatelju rješavaj svoje obaveze jer ih i ja imam po cjeli dan tako da te mogu razumjeti,a što se tiće mog postavljenog pitanja o moderaatoru drago mi je da je tu među nama i želim mu sve najbolje u daljnjem radu na forumu a još boljoj suradnji s tobom Bojane :D :D :D
Eto s ovim zaključavam temu  nema smisla prepucavati se ;)

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #10 : Veljača 19, 2009, 01:12:23 prijepodne »

>Tekstovi bez točaka  moj   Bojane ako ti sudiš tekst bez točaka kao nepoštivanje

Da. Kao sto sam napisao to je za mene nacin ophodjenja.

>kako če onda sudit posjetitelji tebi zbog neodgovorenih postova jer ipak si ti autor ovog foruma :'(al uopće nebitno samo ti prijatelju >rješavaj svoje obaveze jer ih i ja imam po cjeli dan tako da te mogu razumjeti]

Vjerujem da sam dao dovoljno matarijala da me prosudjuju na osnovu dosadasnjih postova.

I ponavljam jos jednom
"Dosta mi je argumentiranja na koje dobijem - ja se malo salim i malo sam neozbiljan.
Kao sto sam rekao - nemam vremena za to."

>a što se tiće mog postavljenog pitanja o moderaatoru drago mi je da je tu među nama i želim mu sve najbolje u daljnjem radu na forumu a
>još boljoj suradnji s tobom Bojane :D :D :D
>Eto s ovim zaključavam temu  nema smisla prepucavati se

No comment.

Ako netko zeli dodatno raspraviti o moderiranju nek slobodno pita u ranije otvorenoj temi o moderiranju.
Ne znam zbog cega je ovo trebalo ici u potpuno novu temu. Ali jos bolje. Nek bude vidljivije.

P.S. Bas je zabavno sad kad mi se ime naslo u naslovu poruke.   ;)
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #11 : Veljača 19, 2009, 01:22:18 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

>Tekstovi bez točaka  moj   Bojane ako ti sudiš tekst bez točaka kao nepoštivanje

Da. Kao sto sam napisao to je za mene nacin ophodjenja.

>kako če onda sudit posjetitelji tebi zbog neodgovorenih postova jer ipak si ti autor ovog foruma :'(al uopće nebitno samo ti prijatelju >rješavaj svoje obaveze jer ih i ja imam po cjeli dan tako da te mogu razumjeti]

Vjerujem da sam dao dovoljno matarijala da me prosudjuju na osnovu dosadasnjih postova.

I ponavljam jos jednom
"Dosta mi je argumentiranja na koje dobijem - ja se malo salim i malo sam neozbiljan.
Kao sto sam rekao - nemam vremena za to."

>a što se tiće mog postavljenog pitanja o moderaatoru drago mi je da je tu među nama i želim mu sve najbolje u daljnjem radu na forumu a
>još boljoj suradnji s tobom Bojane :D :D :D
>Eto s ovim zaključavam temu  nema smisla prepucavati se

No comment.

Ako netko zeli dodatno raspraviti o moderiranju nek slobodno pita u ranije otvorenoj temi o moderiranju.
Ne znam zbog cega je ovo trebalo ici u potpuno novu temu. Ali jos bolje. Nek bude vidljivije.

P.S. Bas je zabavno sad kad mi se ime naslo u naslovu poruke.   ;)
Ma meni je bilo bitno stavit tvoje ime ;) ;D
PS.O moderatoru No comment ;)

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #12 : Veljača 19, 2009, 01:26:45 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ma meni je bilo bitno stavit tvoje ime ;) ;D

Znam.  ;)
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #13 : Veljača 19, 2009, 01:29:20 prijepodne »
Drago mi je :-* :-* :-* :-* :-* :-*mmmmmmmm ;)

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #14 : Veljača 19, 2009, 10:50:23 prijepodne »
Ne bih se inače osvrtala na ovakve postove, ali ovaj put hoću radi drugih članova foruma. Nisam moderator, pa mi je skroz nejasno čemu panika i ispitivanje. Drugo, opet nam se događa da potpuno nevažni postovi "potapaju" one s konkretnim pitanjima pacijenata i onima koji doista nekome mogu pomoći. Mislim da bi svi korektni članovi o tome trebali voditi računa. Otvaranje ovakvih tema otežava posao i Kokolini, jer onda u šumi svega i svačega mora tražiti one postove gdje se postavljaju pitanja. Mislim da ovo sve skupa nije fer ni prema Kokolini, ni prema stvarno bolesnim ljudima.
Operacija L4/L5 2007. godine

GSM

  • Gost
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #15 : Veljača 19, 2009, 12:56:18 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
]GSM moja toćka nije znak nepismenosti nego  u ovoliko postova koliko ispišem uz rad na drugim stranicama nemam vremena stavljat toćkice i zareze jer nisam na ispitu Hrvatskog jezika ja sam svoje škole davno završio a ujedno GSM čestitaš a nisi zamjerio bojanu jer sam ga ljepo zamolio da mi odgovori i dobio sam jako ne demokratski odgovor što se tiće igrica,ako je on ovo shvatio kao igricu ja nisam samo sam ga čljepo zamolio da objavi jel nisam glup ni čorav al izgleda kakva je situacija u državi da nije ništa bolja ni na forumu.dok se djelu ovakvi odgovori i zakulisne igre

Nisam htio reci nista lose, nego samo reci da bi meni osobno bilo puno lakse pratiti tvoje postove (koji su inace dosta dugacki).

NHF

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #16 : Veljača 19, 2009, 15:01:28 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

...........Otvaranje ovakvih tema otežava posao i Kokolini, jer onda u šumi svega i svačega mora tražiti one postove gdje se postavljaju pitanja. Mislim da ovo sve skupa nije fer ni prema Kokolini, ni prema stvarno bolesnim ljudima.

Otvaranje ovakvih tema stvarno nema nikakve veze s Kokolinom ni sa stvarno bolesnim ljudima.Ovo je zabavni dio foruma pa niko nije obvezatan da ga čita ili prati.

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Pitanje za Bojana ;))
« Odgovori #17 : Veljača 19, 2009, 16:19:27 poslijepodne »
Noćas i jutros ova tema nije bila u zabavnom dijelu, nego je tek kasnije prebačena.
Operacija L4/L5 2007. godine

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre