Autor Tema: extrulzija L5/S1 kako dalje  (Posjeta: 6027 )

0 Članova i 672 Gostiju pregledava ovu temu.

ROBI1968

  • Newbie
  • *
  • Postova: 3
    • Profil
extrulzija L5/S1 kako dalje
« : Studeni 18, 2012, 15:14:50 poslijepodne »
Molim vas na odgovor sad kad trebam otići na operaciju(još prije 4g su mi predlagali) kako da
znam i inzistiram na najboljoj vrsti operacije za mene (ja sam iz splita)
Mislim tj, strah me je da će mi u st-u raditi (ako mi budu i htijeli objašnjavati) "klasičnu" operaciju bez uvida i mogučnosti da me informiraju
o drugim vrstama operacije.
što je i da li rade u splitu: metrex sa anulaplastikom ili mikrodosketomija i interhemilaminektomija...
kako se postaviti u razgovoru sa neurokirurgom ili otići u Zg u Vinogradsku
p.s. da li tko zan je li poliklinika vertebalis radi ili gdje sada dr Saftić radi?
Pozdrav svima

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: extrulzija L5/S1 kako dalje
« Odgovori #1 : Studeni 19, 2012, 07:34:12 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se i dr. Saftić uspješno radi sve operacije tamo. U svakom slučaju nema sumnje gdje se treba ići ako je pod nož....za svoju kralježnicu želiš najbolje, a to je jedino dr. Saftić.....

2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: extrulzija L5/S1 kako dalje
« Odgovori #2 : Studeni 25, 2012, 21:27:56 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se i dr. Saftić uspješno radi sve operacije tamo. U svakom slučaju nema sumnje gdje se treba ići ako je pod nož....za svoju kralježnicu želiš najbolje, a to je jedino dr. Saftić.....

Hi hi hi . . .  otvorim forum nakon nekog vremena kad ono opet -forum Sefić bilten.

Ti si Davore odradio 5-6  operacija kod 5-6 različitih kirurga pa možeš argumentirano napisati:

ako je pod nož....za svoju kralježnicu želiš najbolje, a to je jedino dr. Saftić....

Zanimljivo je znati da jedino taj čovjek zna , vrijedi i umije.

Nije više ni ružno čitati nego je već za povračanje ovako otvoreno reklamiranje.

Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: extrulzija L5/S1 kako dalje
« Odgovori #3 : Studeni 30, 2012, 08:05:38 prijepodne »
Jopane ajde ti onda u Dubrovnik kod onih stručnjaka da te malo poštelaju, nije zgoreg...jel?

A moja malenkost ti je razgovarala sa većinom neurokirurga u lijepoj njihovoj a i šire...i svi samo posao odrađuju, odnosno klasično operiraju i boli ih ona stvar za pacijenta. MInimalno invazivna filozofija je ona filozofija koja minimalizira nastanak priraslica i ostalih sranja, a koje je stalno prisutno kod drugih neurokirurga...

Na kraju krajeva svatko ima svoj izbor, a pošto se članove foruma pitalo za savjet i mišljenje ja imam pravo reći tko je moj favorit i to činim na osnovu iskustva i argumentima za razliku od tebe koji si naivno popušio one fore iz Dubrovnika....

Nadalje, evo prošlo je skoro 4 godine od operacije i ja uspješno igram nogomet i to sam u zadnje vrijeme počeo i braniti na golu od 5 metara (jer mi se ne da trčati) i mogu ti reći da je gibljivost poprilično uspješna. Kad god sam u prilici odradim neke vježbe i tako dalje....

I zašto ja sad ne bih reklamirao dr. Saftića? BTw, ja sam ustvari operiran klasičnom metodom kod njega ali min.inv. filozofijom...kužiš? Ne mora minimalno invazivna operacija biti samo mikroskop ili endoskop....

Tako da....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: extrulzija L5/S1 kako dalje
« Odgovori #4 : Prosinac 14, 2012, 19:13:22 poslijepodne »
Koliko sam pratila ovaj forum, a dosta dugo sam tu, te s mnogima privatno razgovaram prije i nakon operacija,
mnogo bolje rezultate imaju neurokirurzi iz Splita nego bilo koji iz Zagreba.

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: extrulzija L5/S1 kako dalje
« Odgovori #5 : Prosinac 22, 2012, 16:57:22 poslijepodne »
Nadam se da ovim rijecima necu ureci, al evo prosla je 1,5 god od operacije, i stanje je jos uvijek bez bolova. Ne znam sta iko ima protiv Saftica, al da moram ponovo nesto raditi otisla bih bar po misljenje kod njega, pa onda ostalo.
To receno, ako hoces da ides kod drzavnih hirurga, niko od njih ne objasnjava sta i kako ce ti raditi, ti moras napraviti cijelo pretragu i istragu, pa onda odluciti. Tako ti je to, ja sam ih vidjela more, i nije stvar u tome da su oni losi hirurzi, vec u Sarajevu bar, nemaju opereme kojom Saftic raspolaze.
Toliko od mene,
Nadam se da ste svi podnosljivo dobro  :)
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre