Autor Tema: Psiha i kraljeznica  (Posjeta: 19344 )

0 Članova i 13862 Gostiju pregledava ovu temu.

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Psiha i kraljeznica
« : Rujan 05, 2009, 00:39:49 prijepodne »

MODERATOR: Odgovor na poruku
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se


Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ponekad pomislim da mi je samo promjeniti mentalni sklop u svojoj glavi sve bi bilo drugačije. pozdrav svima

I ja ovo često pomislim. Možda da otvorimo posebnu temu na kojoj to možemo vježbati  :)
« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2009, 09:46:44 prijepodne bojan »
Operacija L4/L5 2007. godine

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Psiha i kraljeznica
« Odgovori #1 : Rujan 05, 2009, 12:36:14 poslijepodne »
Jasna mentalni sklop je jako bitan što se tiće kralješnice.Samo pogledajte kad vas više boli kakvog ste raspoloženja,probajte se onda više umiriti bol će nestajati,znam da je to jako teško al nam zbog toga dr i preporućuju Normabel jer on opušta i smiruje.
Kao što megi kaže ni kod mene genetika nema veze eto isto tako sam vrtio filmove i izvrtio,da sam prije 15 god pao sa 4 metra visokog zida zbog loših procjena doktora opće medicine nastavio sam sa fizičkim radovima te sebe danas doveo do ovoga,na što dr opće medicine sad mudo šuti i daje mi koliko god oću uputnica ljekova ma sve,natravno jer zna da je pogriješila.A Što se tiće mentalnog sklopa ja ga mjenjam i osjećam se puno boljemada ga u potpunosti nisam još promjenio niti mislim da oću jer onda to nebih bio ja.
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

magi

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 90
    • Profil
Psiha i kraljeznica
« Odgovori #2 : Rujan 05, 2009, 15:17:41 poslijepodne »
Nedavno mi je jedna prijateljica nakon što sam ju po stoti put udavila pričama o alternativoj medicini,stolicama koje omogućuju pravilno sjedenje i razno raznim pomagalima koje koštaju hrpu love,  rekla-" daj magi počni više normalno živjeti".Bila sam iznenađena možda čak i pomalo uvrijeđena tom njezinom izjavom ali kad sam bolje razmislila shvatila sam da mi je to rekla u dobroj namjeri. U 27-oj godini zaludila sam se time kako si što više pomoći,pa čak i kad je bilo bolje ja sam htjela više od toga tako da mi ostale teme koje se nisu ticale moje "bolesti" nisu bile ni zanimljive a ja sam ljudima također bila sve manje zanimljiva pa čak i dosadna.Kao da mi spoznaja da moram vježbati cijeli život i paziti na pokrete nije bila dovoljna ja sam tražila još više kao da će mi to omogućiti normalan život. pa zar ovo što imam nije normalan život? I izlazim i putujem i trčim i hodam a uskoro ću nadam se i raditi dakle sve što ne štima je u mojoj glavi. Znam da se ovo ne odnosi na ljude koji su stvarno u jakim bolovima kao što sam ja bila prije operacije ali sve nakon operacije bilo je u mojoj glavi koja je samo čekala kad će opet nešto zaboljeti.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Psiha i kraljeznica
« Odgovori #3 : Rujan 05, 2009, 17:12:44 poslijepodne »
magi potpuno je normalno da si osjećala strah i htjela poduzeti sve da se oni grozni bolovi više ne vrate.Ali sit gladnoga ne razumije i to je stara ali istinita izreka.To nipošto ne znači da te tvoja prijateljica htjela uvrijediti već te jednostavno ne može shvatiti zato što to nikada nije doživjela.Stavi se u njen položaj i zapitaj se možeš li ti nju shvatiti u nečemu što je ona proživjela a ti nisi.

magi

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 90
    • Profil
Psiha i kraljeznica
« Odgovori #4 : Rujan 06, 2009, 00:27:57 prijepodne »
Istina madagaskar e to si dobro rekla pa tako danas kad me netko pita kako sam odgovorim sa smiješkom odlično iako me možda taj dan (kao danas) ubija promjena vremena :-\

glagen

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Psiha i kraljeznica
« Odgovori #5 : Rujan 06, 2009, 09:40:46 prijepodne »
joj, magi, potpuno te razumijem... meni je prošlo mjesec i pol od op. ništa me ne boli, ne trne, imam osjet, možda se mrvu teže podižem na prste. ali ja nisam u stanju ni na što misliti osim na to da će me možda zaboljeti.

neki dan sam malo predugo hodala i stajala, idući dan dobila blagu upalu mišića i pala u takvu depru da cijeli dan nisam mrdnula iz kreveta. i razum mi onda govori da i neoperirani imaju upale mišića, da i oni sa zdravom kralježnicom imaju upale mišića i da nas sve ponekad nešto boli ili bolucka... to mi razum kaže, ali badava, strah je jači. valjda ću ga se jednom otresti.
ekstruzija l5-s1, srpanj '09. interlaminektomija. dobro mi je, što jest jest :)

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #6 : Rujan 06, 2009, 10:00:06 prijepodne »
Drage moje to vam je samo strah,ali zato mi tu svi to razumijemo,a smijeh je najbolji lijek.Ja uvijek svima govorim da sam dobro iako me svaki dan boli,više ili manje ovisno o vremenu.Nitko iz moje okoline do nedavno (dok nisam otišla u Dubrovnik) nije ni znao da sam imala saobraćajku,samo najbliži.Čak mi je jedna osoba rekla da izmišljam da me bole leđa da ne moram negdje ići s njom taj dan.A šta bih dobila da sam svaki dan govorila da me boli kad znam da to zdrava osoba ne može razumjeti i shvatiti,a i ja više volim nabaciti smješak i praviti se da je sve OK pa mi na kraju i bude lakše,nego da se prepustim depresiji a tada se bolovi samo pojačavaju.

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #7 : Rujan 06, 2009, 12:19:42 poslijepodne »
Da slažem se ,da niko od nas nebi smio upadati u depre jer se onda još više pospješuje bol.Kad me drugi pitaju kako mogu trpiti da mi se od vratne manta,da me leđa bolu,pa počme želudac svoje raditi ,ja se onda uvatim zafrkavati,jer ako uđem u polemiziranje problema ajme ti ga meni još gore,zato sam odlučio kolikom toliko se zafrkavati bez obzira na probleme tako da mi bude lakše,a inače sam i prije bio po prirodi takav i nedozvoljavam da me sad neka kralješnica uništi. ;)
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #8 : Rujan 06, 2009, 22:10:55 poslijepodne »
Mene nije strah zbog kralježnice, već sam navikla na svakakve boli (kralježnica, želudac, problemi zbog alergija...). Ja bih samo voljela kada bih se naučila manje brinuti oko svega i kada bi povremeno malo mogla isključiti mozak  :). Ono, da ne razmišljam toliko o svemu što sve na ovom svijetu ne valja  :) i da češće mogu reći: baš me briga, bit će kako bude. Nadam se da razumijete što želim reći  :)
Operacija L4/L5 2007. godine

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #9 : Rujan 06, 2009, 22:15:49 poslijepodne »
Jasna u potpunosti razumjem zato je meni sad Bioenergija dobro došla baš se osićam cili nekako flegma ::)čudno,neki dan sam slučajno prislonio autom na bor prilikom vožnje unatrag,nisam ništa razbio,al tog momenta samo sam pogledao bor i krenio dalje,dok bi prije toga odma sam sebe iživcira
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #10 : Rujan 06, 2009, 22:18:31 poslijepodne »
Kod koga ideš na tretmane? Je li to onaj Domančić?
Operacija L4/L5 2007. godine

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #11 : Rujan 06, 2009, 22:35:47 poslijepodne »
Idem na tretmane kod Gosp.Alana Gregova koji radi sa Domanćićem u sloveniji to ti je ovaj momak mršavi u crnoj majci koji se vidi na tren na video isjećku a i pri kraju isjećka gdje objašnjava da je igrao za reprezentaciju košarku
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2009, 22:39:37 poslijepodne skorpion »
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #12 : Rujan 06, 2009, 22:52:13 poslijepodne »
Škorpion ja sam isto dobila taj mir,smanjenje depresije i optimizam ali nakon seminara kod vlč.Zlatka Sudca

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #13 : Rujan 06, 2009, 23:03:05 poslijepodne »
Brate...tretmani....tablete....depresije....uglavnom gubitak vremena. Zapalite jedan pa da vidite kolko je lakše.... ;D

P.S. Valjda nisam nekog opet uvrijedio, ako jesam ispričavam se...
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #14 : Rujan 06, 2009, 23:05:39 poslijepodne »
Madagaskar neznam sve mi je to tako čudno,inaće sam bio skeptićan na te stvari,al eto nadam se da će me držati neko vrijeme što ima u tome ko zna al nešto ima.Taj mir bi usporedio sa mojim odlaskom u Međugorje gdje nisam mogao doći na vrh brda,već sam to uspio nakon 3 dolaska.Sjećam se da me samo neka sila vukla prema gori,a moj mozak je bio off,kad sam došao skreno suze su mi krenule,jer na isto brdo se nisam mogao popeti od kralješnice koja me bolila,i vratne kralješnice od koje mi se vrtilo.Dug period nakon toga osjećao sam neki mir,tako da ti virujem što se tiće vlč.Zlatka Sudca :)
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #15 : Rujan 06, 2009, 23:10:42 poslijepodne »
I ja sam bila u Međugorju davno,ali ovaj seminar je nešto dugotrajno i ne može se ni usporediti.Ja sam brzo došla na red jer mi je otac HRVI

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #16 : Rujan 06, 2009, 23:12:14 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
i da češće mogu reći: baš me briga, bit će kako bude. Nadam se da razumijete što želim reći  :)
pokusaj kupit ovu knjigu (i ja bas planiram)
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Psiha i kraljeznica
« Odgovori #17 : Rujan 06, 2009, 23:14:11 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Brate...tretmani....tablete....depresije....uglavnom gubitak vremena. Zapalite jedan pa da vidite kolko je lakše.... ;D

P.S. Valjda nisam nekog opet uvrijedio, ako jesam ispričavam se...

vidim da smo ti utirali strah u kosti  ;D ;D ;D
ajde ajde opusti se ... i zapali jedan pri tome  ;)

bitno je da svatko sebi nadje svoj mir, a na koji nacin, to je sad manje bitno :-)
« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2009, 23:22:03 poslijepodne pantaghana »
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre