Autor Tema: quadriplegia  (Posjeta: 5309 )

0 Članova i 304 Gostiju pregledava ovu temu.

anel

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
    • Email
quadriplegia
« : Ožujak 29, 2011, 12:17:54 poslijepodne »
Doktori su mi poslje saobracajnog udesa dijagnosticirali quadriplegiu...povrjedio sam vratnu kicmu (6 i 7 prsljen),izgubio sam osjecaj u grudima i nogama, i imam oslablljene osjecaje u rukama i sakama....obavljene su mi 2 operacije i pokazao se mali napredak ali ipak ne dovoljno da sam vladam sobom....postoje li nekakvi lijekovi ili drugaciji tretman ljecenja koji bi moje stanje poboljsao ??? ???

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: quadriplegia
« Odgovori #1 : Ožujak 29, 2011, 22:15:38 poslijepodne »
Bojim se da ces ovdje tesko doci do informacija jer su ovdje vecinom ljudi s protruzijama i slicnim stvarima. Ako je netko i imao saobracajnu nesrecu posljedice su bile daleko manje od tvojih. Jesi li vec nasao forum specijaliziran za ozljede poput tvoje?
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: quadriplegia
« Odgovori #2 : Ožujak 30, 2011, 12:46:00 poslijepodne »
Anel moguće da bi u tvom slučaju donekle pomogla bioterapija, bioenergija bi možda mogla vratiti donekle osjet kod tebe, ali tko zna koliko tretmana bi bilo potrebno a i ne treba očekivati čuda.
Meni je nakon operacije i rezanja mišića za gutanje on toliko oslabio ili krivo zarastao da mi je izazivao česta gušenja, tretmani bioterapijom su ga donekle vratili u funkciju i gušenje se jako smanjilo.
Možda vrijedi probati i akupunkturu.

anel

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
    • Email
Odg: quadriplegia
« Odgovori #3 : Travanj 05, 2011, 20:02:31 poslijepodne »
hvala mnogo i u vezi akupunkture dobio sam neke informacije od covjeka kojeg je takav tretman digao na noge....i bioenergija nije iskljucena pa cu i to da probam poslje lijecenja...hvala jos jednom

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: quadriplegia
« Odgovori #4 : Travanj 06, 2011, 09:20:04 prijepodne »
Anel ako se odlučiš za bioterapiju odi samo kod onih koji nemaju tarifu ni cjenik nego rade isključivo na temelju donacija.

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: quadriplegia
« Odgovori #5 : Travanj 06, 2011, 16:04:50 poslijepodne »
Anel priključite se na web paraplegia.com, mislim da će te tamo naći više vrijednih informacija. terapija matičnim stanicama koja je pred 10 tak godina obećavala za sada nije pokazala značajnih rezultata. Možda će nanotehnologija imati više uspjeha. Guglajte pa se informirajte.

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre